SPINO SMART
Vlastnosti:
- Nápadné kovové točité schodisko pre vnútorné použitie
- Vďaka pevným oceľovým schodom je vhodný najmä do obytných priestorov v industriálnom štýle
- Zábradlie so spodnými akúrami z nehrdzavejúcej ocele a zábradlím z kvalitného PVC
- Prášková farba v čiernej, sivej alebo bielej farbe
- K dispozícii sú tri rôzne priemery: 120, 140 a 160 cm
- Maximálna výška podlahy: 305,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.650,00 € through 2.450,00 €
Popis:
Nápadné, ale elegantné – oceľové točité schodisko Spino Smart šikovne kombinuje pevné oceľové schody s elegantným spodným zábradlím akordu. Spino Smart sa perfektne hodí najmä do obytných priestorov v industriálnom štýle, ale dopĺňa aj rôzne iné štýly zariaďovania.
Flexibilný dizajn:
Točité schodisko Spino Smart je možné práškovo lakovať v troch rôznych farbách. Ak dávate prednosť výraznému vzhľadu, môžete siahnuť po výraznej čiernej. Na druhej strane sú šedá a biela farebné možnosti o niečo diskrétnejšie. Ten obzvlášť elegantne a jednoducho zapadá do miestnosti. Spino Smart ponúka aj výber veľkostí: je k dispozícii v priemeroch 120, 140 a 160 cm.
Udržateľné používanie:
Keďže je Spino Smart vyrobený z mimoriadne kvalitných materiálov, presvedčí vysokou odolnosťou proti opotrebovaniu a dlhou životnosťou. Robustné oceľové schody zaisťujú, že sa môžete bezpečne dostať hore a dole. Zábradlie vyrobené z PVC pohodlne padne do ruky a poskytuje dodatočnú oporu pri stúpaní po schodoch.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Oceľ |
| Rúrka vretena | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | PVC sivá, čierna alebo biela |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 305,5 cm, 13 schodov + plošina do 329 cm, 14 schodov + plošina do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Hĺbka výkonu | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Konfigurationen_Rondo Spino_120
Konfigurationen_Rondo Spino_140
Montážne video






