SPINO SMART
Svojstava:
- Upečatljivo metalno spiralno stubište za unutarnju upotrebu
- Zahvaljujući čvrstim čeličnim stepenicama, posebno je prikladan za industrijske životne prostore
- Ograda s donjim dijelovima od nehrđajućeg čelika i rukohvatom izrađena je od visokokvalitetnog PVC-a
- Prah premazan crnom, sivom ili bijelom bojom
- Dostupna su tri različita promjera: 120, 140 i 160 cm
- Maksimalna visina poda: 305,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme isporuke: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.650,00 € do 2.450,00 €
Opis:
Upečatljivo, ali elegantno – Spino Smart čelično spiralno stubište vješto kombinira čvrste čelične stepenice s elegantnom donjom ogradom s akordom. Spino Smart se posebno savršeno uklapa u industrijske životne prostore, ali također nadopunjuje razne druge stilove namještaja.
Fleksibilan dizajn:
Spiralno stubište Spino Smart može se premazati prahom u tri različite boje. Ako više volite upečatljiv izgled, možete odabrati snažnu crnu boju. S druge strane, opcije sive i bijele boje su nešto diskretnije. Potonji se posebno elegantno i jednostavno uklapa u prostoriju. Spino Smart također nudi izbor veličina: dostupan je u promjerima od 120, 140 i 160 cm.
Održiva upotreba:
Budući da je Spino Smart izrađen od izuzetno kvalitetnih materijala, pokazuje visoku otpornost na habanje i dug vijek trajanja. Čvrste čelične stepenice osiguravaju da se možete sigurno penjati i spuštati. Rukohvat od PVC-a udobno leži u ruci i pruža dodatnu potporu pri penjanju stepenicama.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Čelik |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Cijev vretena | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Donji akordi | Nehrđajući čelik |
| Rukohvat | PVC siva, crna ili bijela |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica + platforma do 305,5 cm, 13 stepenica + platforma do 329 cm, 14 stepenica + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Otvor stropa | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 190-235 mm |
| Dubina izvedbe | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Kut rotacije po stupnju | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Širina perona | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Snaga koraka | 3 mm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Konfigurationen_Rondo Spino_120
Konfigurationen_Rondo Spino_140
Assembly Video






