SWITCH
Apgyvendinimo įstaigos:
- Išskirtiniai sraigtiniai laiptai iš medžio ir plieno
- Lanksčios dizaino galimybės dėl apverčiamų laiptelių
- Platus medienos variantų asortimentas: buko, ąžuolo, beicuoto buko iki riešutmedžio ir baltos spalvos
- Plieninės dalys ir PVC turėklai juodos, pilkos arba baltos spalvos
- Galimi trys skersmenys: 120, 140 ir 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 2951 mm
Grindų aukštis: iki 295 cm standartiškai, su aukščio prailginimu iki 340,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
apibūdinimas:
„Switch” spiraliniai laiptai stebina nepaprasta išvaizda su laipteliais, pagamintais iš medžio ir plieno. Jie gali būti montuojami medine puse į viršų arba metaline puse į viršų – tai suteikia lanksčias dizaino galimybes taip, kaip norite.
Lankstus dizainas:
„Switch” spiralinių laiptų spalvų pasirinkimas yra ypač didelis. Laipteliai yra buko, ąžuolo, beicuoto buko iki riešutmedžio ir balto beicuoto buko. Kartu su metalinėmis spalvomis juoda, pilka ir balta galima sukurti daugybę derinių. Kalbant apie laiptų skersmenį, galite rinktis tarp 120, 140 ir 160 cm.
Tvarus naudojimas:
Vertikalūs turėklų strypai ir turėklai pagaminti iš tvirto plastiko, todėl „Switch” spiraliniais laiptais vaikščioti itin saugu. Milteliniu būdu dengto plieno priedai ir medienos lakavimas užtikrina, kad laipteliai būtų apsaugoti nuo įbrėžimų.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Ąžuolas, Bukas, Bukas – baltas, Bukas – graikinis riešutas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | PVC pilka, juoda arba balta |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 295 cm, 13 laiptelių + platforma iki 318 cm, 14 laiptelių + platforma iki 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 29°, 25°, 22° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






