SWITCH
Kellékek:
- Kivételes csigalépcső fából és acélból
- Rugalmas tervezési lehetőségek a megfordítható lépcsőknek köszönhetően
- Fa változatok széles választéka: bükk, tölgy, pácolt bükk és dió és fehérre pácolt
- Acél alkatrészek és PVC kapaszkodó fekete, szürke vagy fehér színben
- Három átmérő áll rendelkezésre: 120, 140 és 160 cm
- Maximális padlómagasság: 2951 mm
Padlómagasság: alapkivitelben 295 cm-ig, 340,5 cm-es magassághosszabbítással
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 2.600,00 € - 3.800,00 €
Leírás:
A Switch csigalépcső rendkívüli megjelenésével lenyűgöz, fából és acélból készült lépcsőkvel. Ezeket fa vagy fém oldal felfelé lehet szerelni – ez rugalmas tervezési lehetőségeket ad, pont úgy, ahogy szeretnéd.
Rugalmas kialakítás:
A Switch csigalépcső színválasztéka különösen nagy. A lépcsők elérhetők bükk, tölgy, foltos bükk, dió és fehér foltos bükk. A fémes színekkel, a fekete, szürke és fehér színekkel együtt számtalan kombináció születhet. A lépcsők átmérőjével 120, 140 és 160 cm között választhatsz.
Fenntartható használat:
A függőleges korlátrudak és a masszív műanyagból készült korlát miatt a Switch csigalépcső rendkívül biztonságos a járáshoz. A por bevonatú acél csatlakozók és a fa lakkozása biztosítja, hogy a lépcsők biztonságban maradjanak a karcolódástól.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió, Bükk – Fehér, Tölgy |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok + dobogó 295 cm-ig, 13 lépcsőfok + dobogó 318 cm-ig, 14 lépcsőfok + dobogó 340,5 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Mennyezeti nyílás | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 18,2 – 22,7 cm |
| A teljesítmény mélysége | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 29°, 25°, 22° |
| Platform szélessége | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |






