SPIRAL WOOD
Rekvizīti:
- Stabilas spirālveida kāpnes ar pakāpieniem un margām no lakota masīvkoka
- Četri koka varianti pakāpieniem: dižskābardis, valrieksts, ozols un balts
- Stieņu margas un vārpsta izgatavotas no pulverkrāsota tērauda
- Metāla detaļas pieejamas trīs dažādās krāsās: melnā, pelēkā un baltā krāsā
- Trīs iespējamie diametri: 120, 140 vai 160 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.335,00 € through 2.635,00 €
Apraksts:
Tērauda rāmis apvienojumā ar 35 mm bieziem pakāpieniem un margām no īsta masīvkoka – spirālveida koka spirālveida kāpnes stabilitātes ziņā ir nepārspējamas. Staba margas nodrošina papildu drošību, kāpjot pa kāpnēm. Tas padara spirālveida koksni par ideālu izvēli ģimenēm.
Elastīgs dizains:
Ar spirālveida koka spirālveida kāpnēm personalizācijas iespējas ir īpaši plašas. Pakāpienu un margu koksni var izvēlēties četros dažādos toņos: dižskābardis, beicēts dižskābardis uz valrieksta, ozols un balts beicēts. Atkarībā no koka veida metāla detaļas var pulverkrāsot melnā, pelēkā vai baltā krāsā.
Bet spirālveida koks piedāvā arī izmēra izvēli – atkarībā no pieejamās vietas jūs varat izvēlēties diametru 120, 140 vai 160 cm. Kopumā ir iespējamas 36 dažādas konfigurācijas.
Ilgtspējīga izmantošana:
Pakāpienu un margu koks ir pārklāts ar augstas kvalitātes laku. Metāla detaļu gadījumā pulvera pārklājums nodrošina ilgu materiālu kalpošanas laiku. Rezultātā spirālveida koka spirālveida kāpnes ilgstoši var izturēt skrāpējumus un citus nolietojumus.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – balts, Dižskābardis – valrieksts, Ozols |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | Dižskābardis, ozols, beicēts dižskābardis uz valrieksta vai beicēts balts dižskābardis |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 305,5 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 329 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 352,5 cm |
| Maksimālais grīdas augstums | Līdz 352,5 cm |
| Griestu atvēršana | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 19,0 – 23,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm




































