RONDO SMART
Rekvizīti:
- Mūsdienīgas metāla spirālveida kāpnes rūpnieciskajā dizainā
- Izturīgi pakāpieni no pulverkrāsota tērauda
- Margas ar vertikāliem tērauda stieņiem un margām no augstas kvalitātes PVC
- Pateicoties pulverkrāsošanai, iespējamas trīs krāsas: melna, pelēka un balta
- Pieejami trīs diametri: 120, 140 un 160 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 mm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.650,00 € through 2.450,00 €
Apraksts:
Rondo Smart metāla spirālveida kāpnēm ir mūsdienīgs dizains, kas ir ideāli piemērots industriālā dizaina dzīvojamām telpām. Tomēr viņi gūst labumu ne tikai no Rondo Smart izskata, bet arī no augstās stabilitātes. Cietie tērauda pakāpieni kopā ar ērtajām PVC margām nodrošina drošu turēšanu ceļā uz augšu.
Elastīgs dizains:
Gan izmēra, gan krāsas ziņā Rondo Smart spirālveida kāpnes piedāvā zināmu rīcības brīvību. No vienas puses, jūs varat izvēlēties starp trim dažādiem diametriem – 120, 140 un 160 cm. No otras puses, Rondo Smart ir pieejams trīs dažādās krāsās. Ja vēlaties dzīvojamās istabas augsta kontrasta interjeru, laba izvēle ir melnā un pelēkā krāsā. Nedaudz vienkāršāka, bet tikpat cēla ir baltā krāsa.
Ilgtspējīga izmantošana:
Rondo Smart spirālveida kāpnes ir ar stabilu struktūru, kas ir līdzīga āra kāpnēm. Tērauda pakāpieni un tērauda margas nodrošina, ka jūs vienmēr droši nokļūsiet nākamajā stāvā. Lai pasargātu no nolietojuma un vēl skaistāku izskatu, visas metāla detaļas ir pārklātas ar augstas kvalitātes pulvera pārklājumu.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 305,5 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 329 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Griestu atvēršana | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 190-235 mm |
| Veiktspējas dziļums | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Soļa spēks | 3 mm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Konfiguration_Rondo-Spino_120 cm
Konfiguration_Rondo-Spino_140 cm
Konfiguration_Rondo-Spino_160 cm
Montāžas video






