STYLE
Vlastnosti:
- Rovné priestorovo úsporné schodisko so schodíkmi a zábradlím z masívneho dreva
- Moderný a jednoduchý vzhľad, ktorý sa hodí ku každému štýlu zariaďovania
- Masívne drevo stupne v buku alebo morené do tmavšieho orechového vzhľadu
- Kovové diely s práškovým nástrekom v čiernej, sivej alebo bielej farbe
- Maximálna výška podlahy: 327,6 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.100,00 € through 1.600,00 €
Popis:
Priame, úsporné schodisko Style zaujme kvalitnými schodmi a zladeným zábradliím z masívneho dreva. Tieto nielenže pôsobia pohodlne, ale zároveň zabezpečujú bezpečný výstup a zostup. Spolu s oceľovými prvkami a zábradliom s nerezovými nosníkmi vzniká moderný a lineárny vzhľad, ktorý dopĺňa každý štýl zariaďovania.
Flexibilný dizajn:
Schody priestorovo úsporného schodiska Style sú k dispozícii v dvoch rôznych odtieňoch dreva: buk a orech. Kovové časti sú pokryté jemne štruktúrovaným práškovým lakom a je možné ich objednať v čiernej, šedej alebo bielej farbe. To vám umožní kombinovať drevené a kovové prvky podľa vlastného uváženia a vytvoriť individuálny vzhľad vášho domova.
Udržateľné používanie:
Rovné schody centrálneho schodiska Style sú nielen kvalitné, ale aj veľmi príjemné na chôdzu. Vďaka stabilnej konštrukcii a použitiu odolných materiálov bude lezenie po schodoch skutočným potešením a bez týchto schodov sa nebudete chcieť zaobísť.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Rovný |
| Material Stufen | Buk, Buk – Orech |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Stredový nosník | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | Lakovaný buk alebo morený a lakovaný buk až orech |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 304,2 cm, 13 schodov až do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Bilaterálny, Jednostranný |
| Výška sklonu na krok | 17,2-23,4 cm |
| Hĺbka výkonu | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Výška zábradlia | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Realizácie
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































