VIENNA
Vlastnosti:
- Drevené schody, po ktorých sa dá chodiť z jednej strany, a rovné barové zábradlie vytvárajú jednoduchý vzhľad
- Stupne z masívneho bukového dreva
- Nosné prvky a zábradlia v čiernej, sivej alebo bielej práškovej farbe
- Pohodlné zábradlie z kvalitného PVC
- Maximálna výška podlahy: 316,4 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 900,00 € through 1.300,00 €
Popis:
So svojimi jednostrannými schodmi je viedenské schodisko šetriace miesto skutočným šetrecom miesta. Aj keď je priestor obmedzený, tento model je možné nainštalovať a používať. Vďaka zábradliu na stabilnej tyči s PVC madlaťou sa určite bezpečne dostanete na ďalšie poschodie napriek strmšiemu stúpaniu.
Flexibilný dizajn:
Schody Viedne sú vyrobené z masívneho bukového dreva. Ten je vybavený kvalitným lakom, ktorý dodáva materiálu mierny lesk. Pre kovové časti si môžete vybrať farbu z troch možností: šedá, čierna alebo biela. Zábradlie vyrobené z kvalitného PVC je dodávané v rovnakej farbe.
Ďalšou veľkou výhodou priestorovo úsporného viedenského schodiska je, že sa dá flexibilne otáčať doľava a doprava. To znamená, že sa dá použiť aj v tých najnepriaznivejších konštrukčných podmienkach.
Udržateľné používanie:
Aj keď je viedenské priestorovo úsporné schodisko jedným z cenovo dostupnejších modelov značky Minka, z hľadiska kvality nie je v žiadnom prípade horšie ako ostatné modely. Všetky kovové časti sú povrchovo upravené práškovým nástrekom, vďaka čomu sú mimoriadne odolné. Schody s hrúbkou 35 mm však vydržia veľa a urobia z viedenského schodiska dlhodobého partnera na vašej ceste na vrchol.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Rovný |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Stredový nosník | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Zábradlie | PVC v sivej, čiernej alebo bielej farbe |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 293,8 cm, 13 schodov až do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Bilaterálny, Jednostranný |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Výška sklonu na krok | 17,2-22,6 cm |
| Hĺbka výkonu | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Výška zábradlia | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |






