VIENNA
Funkcje:
- Drewniane schody, po których można chodzić z jednej strony, oraz proste barierki tworzą prosty wygląd
- Stopnie z litego drewna bukowego
- Elementy nośne i balustrady w czarnej, szarej lub białej powłoki proszkowej
- Wygodna poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC
- Maksymalna wysokość podłogi: 316,4 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 900,00 € do 1.300,00 €
Opis:
Dzięki jednostronnym schodom wiedeńskie schody oszczędzające przestrzeń to prawdziwy sposób oszczędzania miejsca. Nawet gdy miejsce jest ograniczone, ten model można zainstalować i używać. Dzięki barierce z poręczą z PVC na pewno bezpiecznie dotrzesz na kolejne piętro, mimo stromszego nachylenia.
Elastyczny projekt:
Schody Wiednia wykonane są z litego drewna bukowego. Jest ona pokryta wysokiej jakości lakierem, który nadaje materiałowi lekki połysk. Jeśli chodzi o metalowe części, możesz wybrać jeden z trzech kolorów: szary, lub biały. Poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC jest dostarczana w tym samym kolorze.
Kolejną dużą zaletą wiedeńskich schodów oszczędzających przestrzeń jest możliwość elastycznego obracania w lewo i prawo. Oznacza to, że może być stosowany nawet w najbardziej trudnych warunkach konstrukcyjnych.
Zrównoważone wykorzystanie:
Mimo że wiedeńskie schody oszczędzające przestrzeń są jednym z bardziej przystępnych cenowo modeli marki Minka, w żaden sposób nie ustępują innym modelom pod względem jakości. Wszystkie metalowe części są wykończone powierzchniowo powłoką proszkową, co czyni je niezwykle trwałymi. Jednak stopnia o grubości 35 mm mogą wytrzymać wiele i uczynić wiedeńskie oszczędnościowe schody długoterminowym partnerem na drodze na szczyt.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Prosta |
| Material Stufen | Buk |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | PVC w szarym, czarnym lub białym kolorze |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 293,8 cm, 13 stopni do 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 17,2-22,6 cm |
| Głębokość wydajności | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Wysokość balustrady | 90 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |






