VIENNA
Funkcijos:
- Mediniai laipteliai, kuriais galima vaikščioti iš vienos pusės, ir tiesūs strypų turėklai sukuria paprastą išvaizdą
- Buko medžio masyvo laipteliai
- Laikantieji elementai ir turėklai juodos, pilkos arba baltos spalvos milteliniu būdu dažyti
- Patogus turėklas pagamintas iš aukštos kokybės PVC
- Maksimalus grindų aukštis: 316,4 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 900,00 € through 1.300,00 €
apibūdinimas:
Vienpusiai laipteliai taupo vietą Vienos laiptais. Net kai vietos yra mažai, šį modelį galima įdiegti ir naudoti. Dėl stabilaus strypo turėklų su PVC turėklais, nepaisant staigesnio nuolydžio, tikrai saugiai pateksite į kitą aukštą.
Lankstus dizainas:
Vienos laipteliai pagaminti iš buko medienos masyvo. Tai aprūpinta aukštos kokybės laku, kuris suteikia medžiagai nedidelį blizgesį. Metalinėms dalims galite pasirinkti spalvą iš trijų variantų: pilka, juoda arba balta. Turėklai, pagaminti iš aukštos kokybės PVC, tiekiami tos pačios spalvos.
Kitas svarbus Vienos erdvę taupančių laiptų privalumas yra tai, kad juos galima lanksčiai pasukti į kairę ir į dešinę. Tai reiškia, kad jis gali būti naudojamas net ir nepalankiausiomis konstrukcinėmis sąlygomis.
Tvarus naudojimas:
Nors Vienos erdvę taupantys laiptai yra vienas iš prieinamesnių „Minka” prekės ženklo modelių, kokybe jie niekuo nenusileidžia kitiems modeliams. Visos metalinės dalys yra padengtos milteliniu dažu, todėl jos yra itin patvarios. Tačiau 35 mm storio laipteliai taip pat gali daug atlaikyti ir paversti Vienos erdvę taupančiais laiptais ilgalaikiu partneriu pakeliui į viršų.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Bukas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Pilkos, juodos arba baltos spalvos PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 293,8 cm, 13 žingsnių iki 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-22,6 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






