TWISTER
Funkcijos:
- Tinka mažiausioms lubų angoms
- Unikali išvaizda dėl laiptuotų turėklų, pagamintų iš dengto plieno
- Tvirti sambos laipteliai iš lakuotos buko medienos
- Metalinės pagrindo rėmo ir turėklų dalys, dažytos milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Galima montuoti tiesiai arba šiek tiek pasukti į kairę arba dešinę
- Maksimalus grindų aukštis: 316,4 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 800,00 € through 1.200,00 €
apibūdinimas:
„Twister by Minka” yra ypač vietą taupantys laiptai. Jis taip pat gali būti naudojamas su itin mažomis lubų angomis – tai optimalus laiptų sprendimas, ypač palėpės pertvarkymui ar renovacijos projektams. Išskirtiniai plieniniai turėklai suteikia unikalią išvaizdą ir saugų pakilimą bei nusileidimą.
Lankstus dizainas:
Centriniai laiptai gali būti statomi tiesiai arba šiek tiek pasukti į kairę arba į dešinę, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Metalinės pagrindinio karkaso dalys ir turėklai yra padengti milteliniu dažymu. Galite rinktis iš juodos, pilkos ir baltos spalvų. Įspūdingi „Twister” laipteliai pagaminti iš buko medienos masyvo, kuris dėl lako šiek tiek mirga.
Tvarus naudojimas:
Nepaisant mažo dydžio, „Twister” erdvę taupantys laiptai leidžia saugiai lipti. Iš buko medienos pagaminti laipteliai yra europietiškos kokybės, o metalinės dalys yra tokios pat itin tvirtos ir atsparios dėl aukštos kokybės miltelinio dažymo. Taigi laiptais galėsite džiaugtis labai ilgai ir nereikės jaudintis dėl žalos.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Bukas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 293,8 cm, 13 žingsnių iki 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-22,6 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Surinkimo vaizdo įrašas
Realizacijos
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong


























