TWISTER
Caracteristici:
- Potrivit pentru cele mai mici deschideri ale tavanului
- Aspect unic datorită balustradelor în trepte din oțel acoperit
- Trepte robuste de samba realizate din lemn lăcuit de
- Părțile metalice ale cadrului de bază și ale balustradei sunt vopsite cu pulbere în negru, gri sau alb
- Poate fi montat drept sau ușor rotit spre stânga sau dreapta
- Înălțimea maximă a podelei: 316,4 cm
Brand: Minka (AT)
Timp de livrare: 2-3 săptămâni
Interval de prețuri: 800,00 € până la 1.200,00 €
Descriere:
The Twister de la Minka este o scară care economisește spațiu în mod deosebit de mult spațiu. Poate fi folosită și cu deschideri extrem de mici în tavan – ceea ce o face o soluție optimă pentru scări, mai ales pentru conversia podurilor sau proiecte de renovare. Balustrada extraordinară din oțel oferă un aspect unic și o ascensiune și coborâre sigură.
Design flexibil:
Scara centrală din stirpe poate fi așezată drept sau ușor rotită spre stânga sau dreapta, în funcție de dorințele dumneavoastră. Părțile metalice ale structurii de bază și ale balustradei sunt finisate la suprafață cu un strat de pulbere. Poți alege între culorile negru, gri și alb. Treptele impresionante ale Twister-ului sunt realizate din lemn solid de, care strălucește ușor datorită lacului.
Utilizare sustenabilă:
În ciuda dimensiunii sale mici, scara Twister care economisește spațiu permite urcarea în siguranță. Treptele realizate din lemn de au calitate europeană, iar părțile metalice sunt la fel de robuste și rezistente datorită stratului de pulbere de înaltă calitate. Astfel te poți bucura de scări mult timp și nu trebuie să-ți faci griji pentru daune.
| Domeniu de aplicare | Interior |
|---|---|
| Fixare | Tavan |
| Execuție | Drept |
| Material Stufen | Fag |
| Tije de balustradă | Oțel vopsit cu pulbere în gri, negru sau alb |
| Spar central | Oțel vopsit cu pulbere în gri, negru sau alb |
| Balustrada | Oțel vopsit cu pulbere în gri, negru sau alb |
| Farbe Konstruktion | Alb, Grey, Negru |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 trepte până la 293,8 cm, 13 trepte până la 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Cu două fețe, Pe o singură față |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Înălțimea pantei pe treaptă | 17,2-22,6 cm |
| Adâncimea performanței | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Forța treptelor | 3,5 cm |
| Înălțimea balustrada | 90 cm |
| Capacitate de încărcare | 800 kg / scări 200 kg / treaptă |
Video de asamblare
Realizări
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong


























