TWISTER
Kenmerken:
- Geschikt voor de kleinste plafondopeningen
- Unieke uitstraling dankzij trapvormige relingen van gecoat staal
- Robuuste sambatrepen gemaakt van gelakt beukenhout
- Metalen delen van het basisframe en de leuning zijn poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Kan recht worden gemonteerd of licht naar links of rechts gedraaid
- Maximale vloerhoogte: 316,4 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 800,00 € tot 1.200,00 €
Beschrijving:
The Twister van Minka is een bijzonder ruimtebesparende trap. Het kan ook worden gebruikt met extreem kleine plafondopeningen – dit maakt het een optimale trapoplossing, vooral voor het ombouwen van zolders of renovatieprojecten. De bijzondere stalen reling zorgt voor een unieke uitstraling en zorgt voor een veilige klim- en afdaling.
Flexibel ontwerp:
De centrale balktrap kan recht worden geplaatst of iets naar links of rechts gedraaid, afhankelijk van je wensen. De metalen delen van het basisframe en de leuning zijn oppervlakkig afgewerkt met poedercoating. Je kunt kiezen tussen de kleuren zwart, grijs en wit. De opvallende treden van de Twister zijn gemaakt van massief beukenhout, dat door de vernis licht glinstert.
Duurzaam gebruik:
Ondanks zijn kleine formaat maakt de ruimtebesparende trap van de Twister veilige klimroutes mogelijk. De treden van beukenhout hebben Europese kwaliteit en de metalen onderdelen zijn net zo uiterst robuust en bestand dankzij de hoogwaardige poedercoating. Zo kun je heel lang van je trap genieten en hoeft je geen zorgen te maken over schade.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Recht |
| Material Stufen | Beuk |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 293,8 cm, 13 treden tot 316,4 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 316,4 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Deckenöffnung | 142,5 x 63,5 cm |
| Hellingshoogte per stap | 17,2-22,6 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Relinghoogte | 90 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Assembly Video
Realisaties
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong
- Hisilicon Balong


























