STYLE TURN
Vlastnosti:
- Štýlové priestorovo úsporné schodisko z Rakúska
- Možnosť otáčania o 90 stupňov doprava alebo doľava
- Schody z bukového dreva v prírodnom vzhľade alebo morené do tmavšieho orechového vzhľadu
- Kovové diely s práškovým nástrekom v čiernej, bielej alebo sivej farbe
- Dlhá životnosť vďaka lakovaniu a práškovému lakovaniu komponentov
- Maximálna výška podlahy: 327,6 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.300,00 € through 1.800,00 €
Popis:
Minka premýšľala netradične so schodiskom Style Turn, ktoré šetrí priestor. Obsahuje schody navrhnuté pre zákrutu o 90 stupňov. To vám dáva možnosť namontovať schodisko doľava alebo doprava. To robí zo Style Turn skutočný vesmírny zázrak, ktorý zároveň vyzerá štýlovo.
Flexibilný dizajn:
Schody Style Turn sú vyrobené z masívneho bukového dreva. Vďaka laku majú schody mierne trblietanie, ale zachovávajú si svoj prirodzený a jasný vzhľad. Ak dávate prednosť mierne tmavšiemu vzhľadu, môžete si schody nechať zafarbiť aj do elegantného orechového vzhľadu. Môžete si tiež vybrať z niekoľkých variantov farby popruhov a zábradlia: k dispozícii je čierna, biela a šedá.
Udržateľné používanie:
Priestorovo úsporné schodisko Style Turn sa vyznačuje kvalitou „Made-in-Austria“. Kovové časti sú práškovo lakované samotnou Minkou, čo zaisťuje dlhú životnosť materiálov. Keďže drevo schodov pochádza z európskych krajín, a preto ešte neprešlo polovicu sveta, Style Turn boduje aj dobrou stopou CO2.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | L-tvar |
| Material Stufen | Buk, Buk – Orech |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Stredový nosník | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | Lakovaný buk alebo morený a lakovaný buk až orech |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 304,2 cm, 13 schodov až do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Bilaterálny, Jednostranný |
| Výška sklonu na krok | 17,2-23,4 cm |
| Hĺbka výkonu | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Výška zábradlia | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Realizácie
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































