STYLE TURN
Kellékek:
- Stílusos, helytakarékos lépcső Ausztriából
- 90 fokos jobbra vagy balra fordulás lehetséges
- Lépcsők bükkfából természetes megjelenésben vagy sötétebb diófa megjelenésre pácolva
- Fekete, fehér vagy szürke színű porszórt fém alkatrészek
- Hosszú élettartam az alkatrészek festésének és porfestésének köszönhetően
- Maximális padlómagasság: 327,6 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.300,00 € - 1.800,00 €
Leírás:
Minka a Style Turn helytakarékos lépcsővel a dobozon kívül gondolkodott. Ez olyan lépőket tartalmaz, amelyek 90 fokos fordulatra vannak tervezve. Ez lehetőséget ad arra, hogy a lépcsőt balra vagy jobbra szereld. Ez a Style Turn-et igazi űrcsodává teszi, ami stílusosan is kinézett.
Rugalmas kialakítás:
A Style Turn lépcsői tömör bükkfából készülnek. A lakk miatt a lépcsők enyhén csillognak, de megőrzik természetes és fényes megjelenésüket. Ha egy kicsit sötétebb megjelenést szeretne, akkor a lépcsőket is festheti előkelő diófa megjelenésre. A hevederek és a korlát színének több változata közül is választhat: fekete, fehér és szürke színben kapható.
Fenntartható használat:
A Style Turn helytakarékos lépcsőházat a „Made-in-Austria” minőség jellemzi. A fém alkatrészeket maga a Minka porszórja, ami biztosítja az anyagok hosszú élettartamát. Mivel a lépcsők fája európai országokból származik, és ezért még nem járta be a fél világot, a Style Turn jó CO2-lábnyommal is rendelkezik.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | L-alak |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | Lakkozott bükk vagy pácolt és lakkozott bükk diótól dióig |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső 304,2 cm-ig, 13 lépcső 327,6 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Lejtési magasság lépésenként | 17,2-23,4 cm |
| A teljesítmény mélysége | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
Megvalósításai
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































