STYLE TURN
Vlastnosti:
- Stylové prostorově úsporné schodiště z Rakouska
- Možnost otočení o 90 stupňů doprava nebo doleva
- Schůdky z bukového dřeva v přírodním vzhledu nebo mořené do tmavšího ořechového vzhledu
- Kovové části práškově lakované v černé, bílé nebo šedé barvě
- Dlouhá životnost díky lakování a práškovému lakování komponentů
- Maximální výška podlahy: 327,6 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.300,00 € až 1.800,00 €
Popis:
Minka přemýšlela netradičně s úsporným schodištěm Style Turn. To obsahuje schody navržené pro 90stupňovou zatáčku. To vám dává možnost namontovat schodiště doleva nebo doprava. To dělá ze Style Turn opravdový vesmírný zázrak, který zároveň vypadá stylově.
Flexibilní design:
Schůdky zatáčecího stolu Style Turn jsou vyrobeny z masivního bukového dřeva. Díky laku se schody mírně třpytí, ale zachovávají si svůj přirozený a jasný vzhled. Pokud dáváte přednost trochu tmavšímu vzhledu, můžete si také nechat schody obarvit do elegantního ořechového vzhledu. Můžete si také vybrat z několika variant barvy popruhů a zábradlí: k dispozici je černá, bílá a šedá.
Udržitelné používání:
Prostorově úsporné schodiště Style Turn se vyznačuje kvalitou „Made in Austria“. Kovové části jsou práškově lakovány samotnou společností Minka, což zajišťuje dlouhou životnost materiálů. Vzhledem k tomu, že dřevo schodů pochází z evropských zemí, a proto ještě neucestovalo přes půl světa, boduje Style Turn také dobrou stopou CO2.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | L-tvar |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Spodní tětivy | Nerez |
| Zábradlí | Lakovaný buk nebo mořený a lakovaný buk až ořech |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů až do 304,2 cm, 13 schodů do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Výška sklonu na jeden krok | 17,2–23,4 cm |
| Hloubka výkonu | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Realizace
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































