STYLE TURN
Funkcje:
- Stylowe, oszczędzające miejsce schody z Austrii
- Możliwe skręty o 90 stopni w prawo lub lewo
- Schody wykonane z drewna bukowego w naturalnym wyglądzie lub bejcowane na ciemniejszy orzech włoski
- Metalowe części malowane proszkowo na czarno, biało lub szare
- Długa żywotność dzięki malowaniu i powłokom proszkowym komponentów
- Maksymalna wysokość podłogi: 327,6 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.300,00 € do 1.800,00 €
Opis:
Minka wymyśliła nieszablonowe rozwiązania dzięki oszczędzającym przestrzeń schodom Style Turn. Do tego przypadają schody zaprojektowane pod kątem 90 stopni. Daje to możliwość wejścia na schody w lewo lub w prawo. To sprawia, że Style Turn to prawdziwy kosmiczny cud, który jednocześnie wygląda stylowo.
Elastyczny projekt:
Stopnie Style Turn wykonane są z litego drewna bukowego. Dzięki lakierowi stopnie mają lekki połysk, ale zachowują naturalny i jasny wygląd. Jeśli wolisz nieco ciemniejszy wygląd, możesz też zabarwiować stopnie na elegancki orzechowy efekt. Możesz także wybrać spośród kilku wariantów koloru pasków i poręczy: dostępne są czarne, białe i szare.
Zrównoważone wykorzystanie:
Schody Style Turn, oszczędzające miejsce, charakteryzują się charakterem „Made-in-Austria”. Metalowe części są malowane proszkowo przez Minkę, co zapewnia długą żywotność materiałów. Ponieważ drewno na schodach pochodzi z krajów europejskich i nie przebyło jeszcze pół świata, Style Turn również osiąga dobry ślad CO2.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Kształt litery L |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | Lakierowany buk lub bejcowany i lakierowany buk do orzecha |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni do 304,2 cm, 13 stopni do 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 17,2-23,4 cm |
| Głębokość wydajności | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Realizacje
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































