STYLE TURN
Kenmerken:
- Stijlvolle ruimtebesparende trap uit Oostenrijk
- 90 graden naar rechts of links draaien mogelijk
- Treden gemaakt van beukenhout in een natuurlijke uitstraling of gebeitst tot een donkerder walnootachtig uiterlijk
- Metalen onderdelen poedergecoat in zwart, wit of grijs
- Lange levensduur door schilderen en poedercoating van de onderdelen
- Maximale vloerhoogte: 327,6 cm
Merk: Minka (AT)
Levertijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.300,00 € tot 1.800,00 €
Beschrijving:
Minka heeft buiten de gebaande paden gedacht met de Style Turn ruimtebesparende trap. Deze wordt geleverd met treden die ontworpen zijn voor een bocht van 90 graden. Dit geeft je de optie om de trap links of rechts te monteren. Dit maakt de Style Turn tot een echt ruimtewonder dat er ook stijlvol uitziet.
Flexibel ontwerp:
De treden van de Style Turn zijn gemaakt van massief beukenhout. Door de vernis hebben de treden een lichte glans, maar behouden ze hun natuurlijke en heldere uitstraling. Als je een iets donkerdere look wilt, kun je de treden ook laten beitsen tot een stijlvolle walnootachtige look. Je kunt ook kiezen uit verschillende varianten voor de kleur van de banden en de reling: zwart, wit en grijs zijn beschikbaar.
Duurzaam gebruik:
De ruimtebesparende trap van Style Turn wordt gekenmerkt door een “Made-in-Austria”-kwaliteit. De metalen onderdelen worden door Minka zelf poedergecoat, wat zorgt voor een lange levensduur van de materialen. Omdat het hout van de trappen uit Europese landen komt en dus nog niet halverwege de wereld is gereisd, heeft de Style Turn ook een goede CO2-voetafdruk.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | L-vorm |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Middenbalk | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Lagere akkoorden | Roestvrij Staal |
| Leuning | Gelakte beuk of gelakte en gelakte beuk tot walnoot |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden tot 304,2 cm, 13 treden tot 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Hellingshoogte per stap | 17,2-23,4 cm |
| Diepte van de uitvoering | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Realisaties
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































