STYLE TURN
Omadused:
- Stiilne ruumisäästlik trepp Austriast
- 90-kraadine pööramine paremale või vasakule on võimalik
- Trepid on valmistatud pöögipuust loomuliku välimusega või tumedama pähklivärviga tooniga
- Metallosad on pulbervärvitud musta, valge või halli tooniga
- Pikk kasutusiga tänu komponentide värvimisele ja pulbervärvimisele
- Maksimaalne põranda kõrgus: 327,6 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.300,00 € through 1.800,00 €
Kirjeldus:
Minka on mõelnud kastist välja Style Turn ruumisäästliku trepiga. Sellega kaasneb sammud, mis on mõeldud 90-kraadiseks pöördeks. See annab võimaluse paigaldada trepp vasakule või paremale. See teeb Style Turnist tõelise kosmoseime, mis näeb ka stiilne välja.
Paindlik disain:
Stiilipöörde astmed on valmistatud massiivsest pöögipuust. Tänu lakile on astmetel kerge läike, kuid säilitab loomuliku ja erksa välimuse. Kui eelistad veidi tumedamat välimust, võid ka astmed värvida klassikalise pähklivärvi tooniga. Samuti saab valida mitme variandi vahel rihmade ja käsipuu värvi jaoks: must, valge ja hall on saadaval.
Jätkusuutlik kasutamine:
Style Turn ruumisäästlikku treppi iseloomustab “Made-in Austria” kvaliteet. Metallosad on pulbervärvitud Minka enda poolt, mis tagab materjalide pika kasutuseaga. Kuna trepi puit pärineb Euroopa riikidest ja pole seega veel pool maailma läbinud, on Style Turn ka hea CO2 jalajäljega.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | L-kuju |
| Material Stufen | Pöök, Pöök – pähkel |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Kesksparring | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | Lakitud pöök või peitsitud ja lakitud pöök pähkli |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet kuni 304,2 cm, 13 astet kuni 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Kalde kõrgus astme kohta | 17,2–23,4 cm |
| Esituse sügavus | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Tehniline dokumentatsioon
Mõistmised
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































