STYLE TURN
Funkcijos:
- Stilingi erdvę taupantys laiptai iš Austrijos
- Galimas 90 laipsnių posūkis į dešinę arba į kairę
- Natūralios išvaizdos buko medienos laipteliai arba tamsesni riešutmedžio išvaizdos laipteliai
- Metalinės dalys milteliniu būdu dažytos juoda, balta arba pilka spalva
- Ilgas tarnavimo laikas dėl komponentų dažymo ir miltelinio dažymo
- Maksimalus grindų aukštis: 327,6 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.300,00 € through 1.800,00 €
apibūdinimas:
Minka mąstė už dėžutės ribų su „Style Turn” erdvę taupančiais laiptais. Tai pateikiama su laipteliais, skirtais 90 laipsnių posūkiui. Tai suteikia galimybę laiptus montuoti į kairę arba į dešinę. Dėl to „Style Turn” yra tikras kosminis stebuklas, kuris taip pat atrodo stilingai.
Lankstus dizainas:
„Style Turn” laipteliai pagaminti iš buko medienos masyvo. Dėl lako laipteliai šiek tiek blizga, tačiau išlaiko natūralią ir ryškią išvaizdą. Jei norite šiek tiek tamsesnės išvaizdos, laiptelius taip pat galite nudažyti iki madingos riešutmedžio išvaizdos. Taip pat galite rinktis iš kelių diržų ir turėklų spalvos variantų: juoda, balta ir pilka.
Tvarus naudojimas:
Erdvę taupantys laiptai „Style Turn” pasižymi „Made in Austria” kokybe. Metalinės dalys yra milteliniu būdu padengtos pačios „Minka”, o tai užtikrina ilgą medžiagų tarnavimo laiką. Kadangi laiptų mediena atkeliauja iš Europos šalių, todėl dar nėra apkeliavusi pusės pasaulio, „Style Turn” taip pat pasižymi geru CO2 pėdsaku.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | L formos |
| Material Stufen | Bukas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | Lakuotas bukas arba beicuotas ir lakuotas bukas iki graikinio riešuto |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 304,2 cm, 13 žingsnių iki 327,6 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 327,6 cm |
| Deckenöffnung | 196 x 75 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 17,2-23,4 cm |
| Našumo gylis | 16,3 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 70 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Realizacijos
- Realisation Raumspartreppe Style
- Realisation Style
- Realizácia Style Bratislava_4
- Realizácia Style Bratislava_6
- Realizácia Style Bratislava_1
- Style Montované schody
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 7
- Realisation Minka Style
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 6
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 5
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 4
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 2
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 3
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
- Minka Realisierung Mittelholmtreppen Style 1
































































































