SKALANT SCARVO L
Atribuudid:
- Ühekorruselised trepid
- Kõrgustele vahemikus 450 kuni 1334 cm
- Välisläbimõõt on saadaval Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm ja 225 cm
- Korrosioonivastane kiht maksimaalseks roostekaitseks
- Kuumgalvangimine vastavalt DIN ISO 1461-le
- Lihtne kokkupanek meie juhistega (2 inimest umbes 1 päev)
Bränd: SCALANT (EN)
Tarneaeg: 2–6 nädalat
Price range: 4.445,00 € through 14.425,00 €
SCARVO L spiraaltrepp, mis on valmistatud SCALANT kaubamärgi kuumtsingitud terasest, sisaldab 2–4 treppi, võimaldab välise trepi kaudu pääseda kahe kuni nelja korruseni. Lisaks atraktiivsele disainile paistab SCARVO L silma maksimaalse funktsionaalsuse ja kiire ning vaevata kokkupanekuga peaaegu igas terrassiolukorras. Terasest trepp sobib kasutatavatele kõrgustele alates 450 cm ja seda saab soovi korral pikendada kuni 1334 cm-ni. SCARVO L saab paigaldada kas vasakule või paremale. Treppide libisemiskindel laiendatud võrk takistab usaldusväärselt lompide ja jää tekkimist. Veelgi suurema mugavuse jaoks võid valida antratsiidivärvi WPC astmekatte.
| Rakendusulatus | Välisilme |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Laiendatud võrk, WPC |
| Piirdevardad | Kuumalt tsingitud teras, mis on valmistatud anodeeritud alumiiniumist |
| Kinnitusmaterjal | Roostevaba teras |
| Käsipuu | Kuumalt tsingitud teras, mis on valmistatud anodeeritud alumiiniumist |
| Farbe Konstruktion | Tsingitud |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 1.334 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Platvormi mõõtmed | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Lae avamine | Min. 135 x 135 cm, min. 165 x 165 cm, min. 185 x 185 cm, min. 230 x 230 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 18 – 23 cm |
| Esituse sügavus | 25 cm (130 cm), 28 cm (160 cm), 30 cm (180 cm), 28 cm (225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Kandevõime | 200 kg sammu kohta |









