SCALANT SCARVO L
Vlastnosti:
- Jednopodlažné schodiská
- Pre výšky od 450 do 1334 cm
- Vonkajší priemer je k dispozícii v Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm a 225 cm
- Protikorózna vrstva pre maximálnu ochranu proti hrdzi
- Pozinkovanie za tepla podľa normy DIN ISO 1461
- Jednoduchá montáž podľa našich pokynov (2 ľudia približne 1 deň)
Značka: SCALANT (EN)
Doba dodania: 2-6 týždňov
Price range: 4.445,00 € through 14.425,00 €
So špirálovým schodiskom SCARVO L značky SCALANT vyrobeným z horúco pozinkovanej ocele vrátane 2 – 4 podest, je možné dosiahnuť z dvoch až štyroch poschodí vonkajším schodiskom. Okrem atraktívneho dizajnu vyniká SCARVO L predovšetkým maximálnou funkčnosťou a rýchlou a bezproblémovou montážou takmer v akejkoľvek terase. Oceľové schodisko je vhodné na použiteľné výšky od 450 cm a môže byť voliteľne predĺžené až do 1334 cm. SCARVO L je možné nastaviť buď zľava alebo napravo. Protišmykľavá rozšírená sieť schodov spoľahlivo zabraňuje tvorbe kaluží a ľadu. Pre ešte väčšie pohodlie si môžete vybrať antracitové WPC krytie schodov.
| Rozsah | Mimo |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Vľavo a vpravo stočené |
| Material Stufen | Rozšírená sieťovina, WPC |
| Tyče zábradlia | Pozinkovaná oceľ vyrobená z eloxovaného hliníka |
| Upevňovací materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | Pozinkovaná oceľ vyrobená z eloxovaného hliníka |
| Farbe Konstruktion | Pozinkovaný |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 1.334 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Rozmery platformy | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Stropný otvor | Min. 135 x 135 cm, minimum 165 x 165 cm, minimum 185 x 185 cm, minimum 230 x 230 cm |
| Výška sklonu na krok | 18 – 23 cm |
| Hĺbka výkonu | 25 cm (pri 130 cm), 28 cm (pri 160 cm), 30 cm (pri 180 cm), 28 cm (pri 225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Vztlak | 200 kg na jeden krok |









