SCARVO L PIKKELYEZŐ
Kellékek:
- Egyszintes lépcsőházak
- 450 és 1334 cm közötti magasságokhoz
- Külső átmérő Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm és 225 cm méretben kapható
- Korróziógátló réteg a maximális rozsdavédelem érdekében
- Forró horganizálás a DIN ISO 1461 szerint
- Egyszerű összeszerelés az utasításainkkal (2 fő, kb. 1 nap)
Márka: VÍZKŐ (EN)
Szállítási idő: 2-6 hét
Ártartomány: 4.445,00 € - 14.425,00 €
A SCALANT márkájú SCARVO L csigalépcsővel , amely forróhorganyzott acélból készült, 2-4 lépcsővel két-négy emeletre lehet külső lépcsőn keresztül eljutni. Vonzó dizájn mellett a SCARVO L mindenekelőtt maximális funkcionalitással és gyors , könnyed összeszereléssel szinte bármilyen teraszhelyzetben kiemelkedő. Az acéllépcső használható magasságokra is alkalmas 450 cm-től kezdődően, és opcionálisan 1334 cm-ig is meghosszabbítható. A SCARVO L beállítható balra vagy jobbra. A lépcsők csúszásmentes, kibővített hálója megbízhatóan megakadályozza a pocsolyák és a jégképződés kialakulását. Még nagyobb kényelmért választhatod az antracit színű WPC lépcsőborítást.
| Kiterjedés | Kívül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Kiterjesztett háló, WPC |
| Korlát rudak | Hőhorganyzott acél, anodizált alumíniumból |
| Rögzítő anyag | Rozsdamentes acél |
| Korlát | Hőhorganyzott acél, anodizált alumíniumból |
| Farbe Konstruktion | Galvanizált |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 1.334 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| A platform méretei | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Mennyezeti nyílás | Min. 135 x 135 cm, min. 165 x 165 cm, min. 185 x 185 cm, min. 230 x 230 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 18 – 23 cm |
| A teljesítmény mélysége | 25 cm (130 cm), 28 cm (160 cm), 30 cm (180 cm), 28 cm (225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Felhajtóerő | 200 kg lépésenként |









