RONDO ZINC SMART
Vlastnosti:
- Pozinkované venkovní točité schodiště
- Výstupky zajišťují bezpečné držení při chůzi po schodech
- Zábradlí s pozinkovanými kovovými táhly a zábradlím z vysoce kvalitního PVC
- Čtyři průměry: 120, 140, 160 a 180 cm
- Maximální výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.350,00 € až 2.350,00 €
Popis:
S pozinkovaným točitým schodištěm Rondo Zink Smart se snadno dostanete na terasy, balkony nebo vyvýšené venkovní vchodové dveře. Tento model se skvěle hodí i jako únikové schodiště. Rondo Zink Smart je nejen praktický, ale také vizuální poutač. Dokáže například poskytnout i jedinečný a moderní industriální vzhled interiéru.
Flexibilní design:
Venkovní schodiště Rondo Zink Smart je dostupné ve třech různých velikostech. Podle dostupného prostoru si můžete vybrat mezi průměrem 120, 140, 160 nebo 180 cm. Výška prvků vřetena je nastavitelná, což vám umožňuje přesně upravit celkovou výšku schodů podle vaší situace. Bez prodloužení výšky můžete s Rondo Zink Smart dosáhnout maximální výšky podlahy 3055 mm.
Udržitelné používání:
Ocelové schody, vřetenové prvky a zábradlí Rondo Zink Smart jsou vyrobeny z žárově pozinkované oceli. Díky tomu jsou odolné vůči korozi, opotřebení a různým dalším vlivům prostředí. Madlo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu, který je nejen odolný vůči povětrnostním vlivům, ale také se velmi pohodlně drží.
| Rozsah | Venku |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Ocel |
| Tyče zábradlí | Pozinkovaná ocel za tepla |
| Vřetenová trubka | Pozinkovaná ocel za tepla |
| Zábradlí | POLYVINYLCHLORID |
| Farbe Konstruktion | Pozinkovaný |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů + plošina do 305,5 cm, 13 schodů + plošina až do 329 cm, 14 schodů + plošina do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Stropní otvor | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm, Min. 185 x 180 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19,0 až 23,5 cm |
| Hloubka výkonu | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Úhel natočení na stupeň | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Šířka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Síla kroku | 3 mm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Einbauanleitung_Rondo Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo–Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo–Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo–Spino_160 cm










