RONDO ZINC SMART
Svojstava:
- Pocinčano vanjsko spiralno stubište
- Izbočene stepenice osiguravaju sigurno držanje prilikom penjanja stepenicama
- Ograda s pocinčanim metalnim šipkama i rukohvat od visokokvalitetnog PVC-a
- Četiri promjera: 120, 140, 160 i 180 cm
- Maksimalna visina poda: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme dostave: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.350,00 € do 2.350,00 €
Opis:
S Rondo Zink Smart pocinčanim spiralnim stubištem lako možete doći do terasa, balkona ili povišenih vanjskih ulaznih vrata. Ovaj model je također odličan kao stepenice za bijeg. Rondo Zink Smart nije samo praktičan, već i vizualno privlači pažnju. Na primjer, može pružiti jedinstven i moderan industrijski izgled u zatvorenom prostoru.
Fleksibilan dizajn:
Rondo Zink Smart vanjske stepenice dostupne su u tri različite veličine. Ovisno o dostupnom prostoru, možete birati između promjera 120, 140, 160 ili 180 cm. Visina elemenata vretena je podesiva, što vam omogućuje da ukupnu visinu stepenica točno prilagodite svojoj situaciji. Bez proširenja visine, s Rondo Zink Smart možete postići maksimalnu visinu poda od 3055 mm.
Održiva upotreba:
Čelične stepenice, elementi vretena i ograda Rondo Zink Smart izrađeni su od vruće pocinčanog čelika. To ih čini otpornima na koroziju, trošenje i razne druge utjecaje okoline. Rukohvat je izrađen od visokokvalitetne plastike koja nije samo otporna na vremenske uvjete, već je i vrlo udobna za držanje.
| Opseg primjene | Eksterijer |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Čelik |
| Šipke za ogradu | Vruće pocinčani čelik |
| Cijev vretena | Vruće pocinčani čelik |
| Rukohvat | PVC |
| Farbe Konstruktion | Pocinčane |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica + platforma do 305,5 cm, 13 stepenica + platforma do 329 cm, 14 stepenica + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Otvor stropa | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm, Minimalno 185 x 180 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 19,0 – 23,5 cm |
| Dubina izvedbe | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Kut rotacije po stupnju | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Širina perona | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Snaga koraka | 3 mm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Einbauanleitung_Rondo Zinc Smart
Konfigurationen_Rondo-Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo-Spino_160 cm










