METALLICA SMART
Vlastnosti:
- Prostorově úsporné točité schodiště se schody z masivního bukového dřeva
- Vřeteno a zábradlí práškově lakované černou, šedou nebo bílou barvou
- Pohodlné zábradlí z PVC
- Zapadá do stropních otvorů o délce a šířce 130 x 78 cm
- Perfektně vhodné pro přestavbu půd
- Maximální výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.000,00 € až 1.400,00 €
Popis:
Točité schodiště Metallica Smart je velmi prostorově úsporný model. Lze jej použít ve stropních otvorech o rozměrech 130 x 78 cm, a proto je ideální pro přestavbu podkroví.
Flexibilní design:
Metallica Smart má schůdky vyrobené z masivního bukového dřeva. Ty mají prohlubně vlevo a vpravo, což umožňuje obzvláště prostorově úsporný design. Kromě toho jsou pokryty vysoce kvalitním lakem, který chrání materiál a dodává mu mírný lesk. Vřeteno a svislé zábradlí jsou vyrobeny z oceli a jsou pokryty práškovým lakem v černé, šedé nebo bílé barvě. Zábradlí z PVC je k dispozici také v černé, šedé nebo bílé barvě.
Udržitelné používání:
Točité schodiště Metallica Smart je skvělou volbou pro ty, kteří hledají udržitelné a prostorově úsporné řešení, jak se dostat do podkroví. I přes své malé rozměry tento model přesvědčí svou stabilitou, která je dána vysokou kvalitou materiálů.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | PVC v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů do 305,5 cm, 13 schodů až do 329 cm, 14 schodů až do 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 190-235 mm |
| Hloubka výkonu | 15–21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |






