METALLICA SMART
Kellékek:
- Helytakarékosságot nyújtó csigalépcsők tömör bükkfából készült lépcsőkkel
- Orsó és korlát porbevonattal fekete, szürke vagy fehér színben
- Kényelmes PVC kapaszkodó
- A mennyezeti nyílásokba illeszkedik, hosszuk és szélességük 130 x 78 cm
- Tökéletesen alkalmas padlások átalakítására
- Maximális padlómagasság: 352,5 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.000,00 € - 1.400,00 €
Leírás:
A Metallica Smart csigalépcső nagyon helytakarékos modell. 130 x 78 cm-es mennyezeti nyílásokban használható, ezért tökéletes a padlások átalakításához.
Rugalmas kialakítás:
A Metallica Smart tömör bükkfából készült lépcsőkkel rendelkezik. Ezek bal és jobb oldali mélyedésekkel rendelkeznek, amelyek különösen helytakarékos kialakítást tesznek lehetővé. Ezenkívül kiváló minőségű lakk borítja őket, amely védi az anyagot és enyhe fényt biztosít. Az orsó és a függőleges korlátrudak acélból készülnek, és fekete, szürke vagy fehér porbevonattal vannak bevonva. A PVC kapaszkodó fekete, szürke vagy fehér színben is kapható.
Fenntartható használat:
A Metallica Smart csigalépcső nagyszerű választás azok számára, akik fenntartható és helytakarékos megoldást keresnek a padlásra való bejutáshoz. Kis mérete ellenére ez a modell stabilitásával győz meg, ami az anyagok kiváló minőségének köszönhető.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Bükk |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső 305,5 cm-ig, 13 lépcső 329 cm-ig, 14 lépcső 352,5 cm-ig |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 190-235 mm |
| A teljesítmény mélysége | 15-21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |






