METALLICA SMART
Svojstava:
- Spiralne stepenice koje štede prostor s stepenicama od punog bukovog drva
- Vreteno i ograda premazani crnom, sivom ili bijelom bojom
- Udobna PVC rukohvat
- Uklapa se u stropne otvore duljine i širine 130 x 78 cm
- Savršeno prikladno za prenamjenu tavana
- Maksimalna visina poda: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme dostave: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.000,00 € do 1.400,00 €
Opis:
Metallica Smart spiralno stubište vrlo štedi prostor. Može se koristiti u stropnim otvorima dimenzija 130 x 78 cm i stoga je savršen za preuređenje tavana.
Fleksibilan dizajn:
Metallica Smart ima stepenice od punog bukovog drveta. Oni imaju udubljenja s lijeve i desne strane kako bi se omogućio posebno uštedljiv dizajn. Osim toga, prekrivene su visokokvalitetnim lakom koji štiti materijal i daje blagi sjaj. Vreteno i vertikalne ograde izrađene su od čelika i prekrivene su praškastim premazom u crnoj, sivoj ili bijeloj boji. PVC rukohvat dostupan je i u crnoj, sivoj ili bijeloj boji.
Održiva upotreba:
Metallica Smart spiralno stubište izvrstan je izbor za one koji traže održivo i štedljivo rješenje za ulazak u tavan. Unatoč maloj veličini, ovaj model uvjerava svojom stabilnošću, što je rezultat visoke kvalitete materijala.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Bukva |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Cijev vretena | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | PVC u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica do 305,5 cm, 13 stepenica do 329 cm, 14 stepenica do 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 130 x 78 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 190-235 mm |
| Dubina izvedbe | 15-21 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 54 cm |
| Snaga koraka | 3,5 cm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |






