BERLIN
Kellékek:
- Egyszerű és egyértelmű kialakítás
- Különösen biztonságos a használata a robusztus gerendáknak és korlátrudaknak köszönhetően
- Lépcsők lakkozott bükkfából
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- 120 vagy 140 cm átmérő kapható
- Maximális padlómagasság: 329 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.050,00 € - 1.650,00 €
Leírás:
A Minka berlini csigalépcsője egyszerű, de ugyanakkor elegáns kialakításával meggyőző. Az egyenes fa lépcsők és az egyenes korlátrudak kombinációja harmonikus összhatást eredményez, amely vizuálisan feldob minden helyiséget. De a berlini csigalépcső nem csak vizuálisan lenyűgöző – a stabil alapváznak és korlátnak köszönhetően a biztonságos használat mindig garantált.
Rugalmas kialakítás:
A Berlin lépcsői lakkozott bükkfából, a fém alkatrészek porszórt acélból, a kapaszkodó pedig kiváló minőségű PVC-ből készültek. Az orsó és a korlát fekete, szürke vagy fehér színben szállítható, az Ön ízlésétől függően. Méretét tekintve is szabadon választhat a 120 cm és 140 cm átmérő között. Így biztosan megtalálja az egyéni élethelyzetének megfelelő kombinációt.
Fenntartható használat:
Mint minden Minka lépcsőt, a berlini csigalépcsőt is Ausztriában gyártják. A Minka az európai országokból szállítja az alkatrészeket, ami biztosítja a termékek magasabb minőségét és fenntarthatóságát. A lépcsők festése és a fém alkatrészek porfestése miatt a Berlin rendkívül ellenálló a kopás jeleivel szemben is. Így biztosan sokáig élvezni fogja ezt a lépcsőt.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Bükk |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 lépcső + platform 282 cm-ig, 12 lépcső + platform 305,5 cm-ig, 13 lépcső + platform 329 cm-ig |
| Mennyezeti nyílás | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 19,0 – 23,5 cm |
| A teljesítmény mélysége | 18,0 cm, 17,2 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 26°, 22° |
| Platform szélessége | 65 cm, 75 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50 cm, 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
Einbauanleitung_BerlinKonfigurationen_Paris-Berlin_120 cm


























