ASTA grotelės
Funkcijos:
- Laiptelių skaičius iki 400 cm aukščio
- Plieno konstrukcijos spalva: cinkuota arba 9 RAL spalvos
- Turėklų dizainas: 5 modelių pasirinkimas
- Platformos variantai įvairioms montavimo situacijoms
- 90° posūkis stačiakampiams laiptams
Prekės ženklas: TLC (Švedija / Lenkija)
Pristatymo laikas: 3-4 savaitės
Price range: 230,00 € through 3.600,00 €
Atviri moduliniai plieniniai laiptai yra lankstus, patvarus ir estetiškas sprendimas naudoti viduje ir lauke. Konstrukcija pagrįsta tvirtais šoniniais plieniniais moduliais, kurie yra prisukami ir sudaro ypač stabilią dvigubą konstrukciją. Dėl cinkuotų grotelių laiptų laiptai yra atsparūs oro sąlygoms, neslystantys ir idealiai tinka intensyviam naudojimui.
Idealiai tinka kaip lauko laiptai, pramoniniai laiptai ar prieigos laiptai – patvarūs, saugūs ir individualiai pritaikomi.
| Taikymo sritis | Išorėje, viduje |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Grotelės |
| Turėklai | Plienas |
| Farbe Konstruktion | Balta, Galvanizuota, Juoda, Mėlyna, Pilka, Raudona, Ruda, Šviesiai pilka, Šviesiai pilka RAL 7047, Žalia |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 400 cm |
| Treppengeländer | Modelis #1 be užpildymo, Modelis #2 su užpildu, Modelis #3 Virvė Ø 4 mm, Modelis #4 Vamzdis Ø 12 mm, Modelis #5 Stulpas (atitinka saugos reikalavimus pagal standartą) su metaliniais turėklais |
| Freie Durchgangsbreite | 89,8 cm |
| Stufenbreite | 96,2 cm |
| Žingsnio gylis | 28 cm |
| Našumo gylis | 24,1 – 24,9 cm (priklausomai nuo nustatyto laiptelio aukščio) |
| Keliamoji galia | 125 kg vienam žingsniui |
Turėklų modeliai

Techninė dokumentacija
Realizacijos















