ASTA režģis
Iespējas:
- Pakāpienu skaits augstumam līdz 400 cm
- Tērauda konstrukcijas krāsa: cinkota vai 9 RAL krāsas
- Margu dizains: 5 modeļu izvēle
- Platformas varianti dažādām uzstādīšanas situācijām
- 90° līkums taisnleņķa kāpnēm
Zīmols: TLC (Zviedrija / Polija)
Piegādes laiks: 3-4 nedēļas
Price range: 230,00 € through 3.600,00 €
Atvērtās modulārās tērauda kāpnes piedāvā elastīgu, izturīgu un estētisku risinājumu lietošanai iekštelpās un ārpus tām. Konstrukcijas pamatā ir izturīgi sānu tērauda moduļi, kas tiek pieskrūvēti kopā, veidojot īpaši stabilu dubulto konstrukciju. Pateicoties cinkotajiem režģa pakāpieniem , kāpnes ir izturīgas pret laika apstākļiem, neslīdošas un ideāli piemērotas intensīvai lietošanai.
Ideāli piemērotas kā āra kāpnes, rūpnieciskās kāpnes vai piekāpšanās kāpnes – izturīgas, drošas un individuāli pielāgojamas.
| Piemērošanas joma | Ārpusē, iekšpusē |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Material Stufen | Režģis |
| Margas | Tērauds |
| Farbe Konstruktion | Balts, Brūns, Cinkota, Gaiši pelēks, Gaiši pelēks RAL 7047, Melns, Pelēks, Sarkans, Zaļš, Zils |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 400 cm |
| Treppengeländer | Modelis #1 bez pildījuma, Modelis #2 ar pildījumu, Modelis #3 Virve Ø 4 mm, Modelis #4 Caurule Ø 12 mm, Modelis #5 Post (atbilstoši standartam) ar metāla margām |
| Freie Durchgangsbreite | 89,8 cm |
| Stufenbreite | 96,2 cm |
| Soļa dziļums | 28 cm |
| Veiktspējas dziļums | 24,1 – 24,9 cm (atkarībā no iestatītā pakāpiena augstuma) |
| Kravnesība | 125 kg uz soli |
Margu modeļi

Tehniskā dokumentācija
Realizācija















