Siatka ASTA
Funkcje:
- Liczba schodów na wysokości do 400 cm
- Kolor konstrukcji stalowej: ocynkowana lub 9 kolorów RAL
- Konstrukcja balustrady: wybór spośród 5 modeli
- Warianty platformy dla różnych sytuacji instalacji
- Kąt 90° dla schodów pod kątem prostym
Marka: TLC (Szwecja / Polska)
Czas dostawy: 3-4 tygodnie
Zakres cen: od 230,00 € do 3.600,00 €
Otwarte stalowe schody modułowe oferują elastyczne, trwałe i estetyczne rozwiązanie zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Konstrukcja opiera się na solidnych bocznych modułach stalowych, które są przykręcane razem, tworząc szczególnie stabilną podwójną konstrukcję. Dzięki ocynkowanym schodom kratownicowym schody są odporne na warunki atmosferyczne, antypoślizgowe i idealne do intensywnego użytkowania.
Idealne jako schody zewnętrzne, przemysłowe lub dojazdowe – trwałe, bezpieczne i indywidualnie elastyczne.
| Zakres zastosowań | Na zewnątrz, w środku |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Material Stufen | Krata |
| Poręcz | Stal |
| Farbe Konstruktion | Biały, Brown, Czarny, Czerwony, Jasnoszary, Jasnoszary RAL 7047, Niebieski, Ocynkowane, Szary, Zielony |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 400 cm |
| Treppengeländer | Model #1 bez wypełnienia, Model #2 z wypełnieniem, Model #3 Lina Ø 4 mm, Model #4 Tube Ø 12 mm, Model #5 Słupek (zgodny ze standardem bezpieczeństwa) z metalową poręczą |
| Freie Durchgangsbreite | 89,8 cm |
| Stufenbreite | 96,2 cm |
| Głębokość kroku | 28 cm |
| Głębokość wydajności | 24,1 – 24,9 cm (w zależności od ustawionej wysokości kroku) |
| Nośność | 125 kg na każdy krok |
Modele balustrady

Dokumentacja techniczna
Realizacje















