HELIOS
- Elastyczne skrócone stopnie wykonane z litego bukowego drewna
- Metalowe paski pokryte powłoką proszkową utrzymują razem przycięte na wymiar stopnie i ukrywają interfejs
- Nadaje się do otworów sufitowych o długości 101-155 cm i szerokości 57-84 cm
- Części metalowe malowane proszkowo na czarno, szare lub białe
- Dolne rurki ze stali nierdzewnej, poręcz wykonana z wysokiej jakości PVC
- Maksymalna wysokość podłogi: 352,5 cm
Marka: Minka
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.350,00 € do 1.750,00 €
Opis:
Masz mało miejsca, żeby przejść na kolejne piętro, a standardowe wymiary wielu schodów po prostu nie pasują? To już nie problem! Bo dzięki spiralnym schodom Helios od Minka możesz samodzielnie przyciąć schody do pożądanej długości. Dzięki pomocy metalowych pasków pokrytych proszką rozdzielone stopnie są ze sobą połączone, a interfejs jest jednocześnie zręcznie ukryty.
Elastyczny projekt:
Dzięki możliwości elastycznego cięcia stopni, spiralne schody Helios nadają się do otworów sufitowych o wymiarach 101-155 x 57-84 cm. Może więc być również używany w bardzo małych włazach. Schody wykonane są z lakierowanego drewna bukowego. Metalowe części i poręcz wykonane z wysokiej jakości PVC są dostępne w kolorach czarnym, szarym i białym. Poziome wsporniki balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej.
Zrównoważone wykorzystanie:
Chociaż spiralne schody Helios zajmują niewiele miejsca, są niezwykle przyjemne w chodzeniu. Stopnie zapewniają wystarczającą przestrzeń bieżnika i umożliwiają bezpieczne wchodzenie i schodzenie przy bezpiecznym stopniu. Balierka stajni dodatkowo zabezpiecza schody od zewnątrz.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Rura wrzeciona | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | PVC szary, lub biały |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 stopni do 305,5 cm, 14 stopni do 329 cm, 15 stopni do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Głębokość wydajności | 15 – 23 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |






