HELIOS
- Elastīgi saīsināti pakāpieni no dižskābarža masīvkoka
- Pulverkrāsotas metāla sloksnes notur sagrieztus pakāpienus kopā un slēpj saskarni
- Piemērots griestu atverēm ar garumu 101-155 cm un platumu 57-84 cm
- Metāla detaļas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Nerūsējošā tērauda apakšējie akordi, margas izgatavotas no augstas kvalitātes PVC
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.350,00 € through 1.750,00 €
Apraksts:
Jums ir maz vietas, lai nokļūtu nākamajā stāvā, un daudzu kāpņu standarta izmēri vienkārši neder? Tā vairs nav problēma! Tā kā ar Helios spirālveida kāpnēm no Minka jūs varat pats sagriezt pakāpienus vēlamajā garumā. Ar pulverkrāsotu metāla sloksņu palīdzību sadalītie soļi ir piestiprināti viens otram un saskarne vienlaikus ir prasmīgi paslēpta.
Elastīgs dizains:
Pateicoties iespējai elastīgi griezt pakāpienus, Helios spirālveida kāpnes ir piemērotas griestu atverēm 101-155 x 57-84 cm. Tāpēc to var izmantot arī ļoti mazās lūkās. Pakāpieni ir izgatavoti no lakota dižskābarža koka. Metāla detaļas un margas no augstas kvalitātes PVC ir pieejamas melnā, pelēkā un baltā krāsā. Margu horizontālie statņi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda.
Ilgtspējīga izmantošana:
Lai gan Helios spirālveida kāpnes prasa maz vietas, pa tām ir ļoti patīkami staigāt. Pakāpieni nodrošina pietiekami daudz vietas protektora līmenī un ļauj droši piecelties un nolaisties ar drošu pakāpienu. Stabilās margas papildus nostiprina kāpnes no ārpuses.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 soļi līdz 305,5 cm, 14 soļi līdz 329 cm, 15 soļi līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 15 – 23 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |






