SKALKANTS SCARVO M
Rekvizīti:
- Vienstāva kāpņu telpas
- Augstumam no 216 līdz 552 cm
- Ārējais diametrs pieejams Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm un 225 cm
- Pretkorozijas slānis maksimālai aizsardzībai pret rūsu
- Karstā cinkošana saskaņā ar DIN ISO 1461
- Vienkārša montāža ar mūsu instrukcijām (2 cilvēki aptuveni 1 diena)
Zīmols: SKALKANTS (EN)
Piegādes laiks: 2-6 nedēļas
Price range: 1.545,00 € through 6.375,00 €
Ar SCALANT zīmola SCARVO M spirālveida kāpnēm, kas izgatavotas no karsti cinkota tērauda, ieskaitot platformu(-as), jūs varat viegli savienot savu balkonu ar dārza zonu. Papildus pievilcīgajam dizainam SCARVO M galvenokārt izceļas ar maksimālu funkcionalitāti un ātru un bez piepūles montāžu gandrīz jebkurā terases situācijā. Tērauda kāpnes ir piemērotas izmantojamam augstumam no 216 cm un pēc izvēles var tikt pagarinātas līdz 552 cm. SCARVO M var iestatīt gan pa kreisi, gan pa labi . Pakāpienu neslīdošais paplašinātais siets droši novērš peļķes un ledus veidošanos. Vēl lielākam komfortam varat izvēlēties antracīta krāsas WPC pakāpienu segumu.
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Paplašināts siets, WPC |
| Margu stieņi | Karsti cinkots tērauds no anodēta alumīnija |
| Stiprinājuma materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | Karsti cinkots tērauds no anodēta alumīnija |
| Farbe Konstruktion | Cinkota |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 552 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Platformas izmēri | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Griestu atvēršana | Min. 135 x 135 cm, Min. 165 x 165 cm, Min. 185 x 185 cm, Min. 230 x 230 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 18 – 23 cm |
| Veiktspējas dziļums | 25 cm (130 cm), 28 cm (160 cm), 30 cm (180 cm), 28 cm (225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Kravnesība | 200 kg uz soli |









