SKALANT SCARVO M
Svojstava:
- Prizemne stepenice
- Za visine od 216 do 552 cm
- Vanjski promjeri dostupni u Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm i 225 cm
- Antikorozijski sloj za maksimalnu zaštitu od hrđe
- Vruće pocinčanje prema DIN ISO 1461
- Jednostavna montaža prema našim uputama (2 osobe otprilike 1 dan)
Brend: SKALANT (ENGLESKI)
Vrijeme dostave: 2-6 tjedana
Raspon cijena: od 1.545,00 € do 6.375,00 €
S SCARVO M spiralnim stubištem marke SCALANT izrađenim od vruće pocinčanog čelika s platformama, lako možete povezati svoj balkon s vrtom. Osim atraktivnog dizajna, SCARVO M ističe se maksimalnom funkcionalnošću te brzom i jednostavnom montažom u gotovo svakoj situaciji na terasi. Čelično stubište prikladno je za upotrebljive visine od 216 cm i može se opcionalno produžiti do 552 cm. SCARVO M može se postaviti s lijeve ili desne strane . Neklizna proširena mreža stepenica pouzdano sprječava stvaranje lokvi i leda. Za dodatnu udobnost možete odabrati antracitno obojenu WPC navlaku za stepenice.
| Opseg primjene | Eksterijer |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Proširena mreža, WPC |
| Šipke za ogradu | Vruće pocinčani čelik izrađen od eloksiranog aluminija |
| Materijal za pričvršćivanje | Nehrđajući čelik |
| Rukohvat | Vruće pocinčani čelik izrađen od eloksiranog aluminija |
| Farbe Konstruktion | Pocinčane |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 552 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Dimenzije platforme | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Otvor stropa | Min. 135 x 135 cm, Min. 165 x 165 cm, Min. 185 x 185 cm, Min. 230 x 230 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 18 – 23 cm |
| Dubina izvedbe | 25 cm (na 130 cm), 28 cm (na 160 cm), 30 cm (na 180 cm), 28 cm (na 225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Nosivost | 200 kg po koraku |









