SKALKANTAS SCARVO M
Apgyvendinimo įstaigos:
- Vieno aukšto laiptai
- Aukštis nuo 216 iki 552 cm
- Išorinis skersmuo galimas Ø 130 cm, 160 cm, 180 cm ir 225 cm
- Antikorozinis sluoksnis maksimaliai apsaugai nuo rūdžių
- Karštasis cinkavimas pagal DIN ISO 1461
- Lengvas surinkimas pagal mūsų instrukcijas (2 žmonės apie 1 dieną)
Prekės ženklas: SKALKANTAS (EN)
Pristatymo laikas: 2-6 savaitės
Price range: 1.545,00 € through 6.375,00 €
Su SCALANT prekės ženklo SCARVO M spiraliniais laiptais, pagamintais iš karštai cinkuoto plieno, įskaitant platformą (-as), galite lengvai sujungti savo balkoną su sodo zona. Be patrauklaus dizaino, SCARVO M pasižymi maksimaliu funkcionalumu ir greitu bei lengvu surinkimu beveik bet kokioje terasos situacijoje. Plieniniai laiptai tinka naudingam aukščiui nuo 216 cm ir gali būti pailginti iki 552 cm. SCARVO M galima nustatyti kairėje arba dešinėje . Neslystantis išplėstas laiptelių tinklelis patikimai apsaugo nuo balų ir ledo susidarymo. Dar didesniam komfortui galite rinktis antracito spalvos WPC laiptų dangą.
| Taikymo sritis | Išorė |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Išplėstas tinklelis, WPC |
| Turėklų strypai | Karštai cinkuotas plienas pagamintas iš anoduoto aliuminio |
| Tvirtinimo medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | Karštai cinkuotas plienas pagamintas iš anoduoto aliuminio |
| Farbe Konstruktion | Galvanizuota |
| Durchmesser | 130 cm, 160 cm, 180 cm, 225 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 552 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck (Eckeinbau) |
| Platformos matmenys | 67 x 67 cm, 82 x 82 cm, 95 x 95 cm, 118 x 118 cm |
| Lubų anga | Min. 135 x 135 cm, Min. 165 x 165 cm, Min. 185 x 185 cm, Min. 230 x 230 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 18 – 23 cm |
| Našumo gylis | 25 cm (130 cm), 28 cm (160 cm), 30 cm (180 cm), 28 cm (225 cm) |
| Stufenbreite | 110 cm, 65 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm, 55 cm, 70 cm, 80 cm |
| Keliamoji galia | 200 kg vienam žingsniui |









