LUNA
- Lanksčiai pritaikomi sraigtiniai laiptai su laipteliais iš buko medienos masyvo
- Norėdami pritaikyti laiptus prie lubų angos, tiesiog sutrumpinkite laiptelius ir
- Sujunkite ir paslėpkite sąsają su metaline juostele
- Tinka lubų liukams nuo 101-155 x 57-84 cm
- Milteliniu būdu dengtos metalinės dalys ir PVC turėklai yra juodos, pilkos arba baltos spalvos
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka
Pristatymo laikas: 3-4 savaitės
Price range: 1.350,00 € through 1.750,00 €
apibūdinimas:
Luna spiraliniai laiptai yra ypač lankstus ir vietą taupantis Minka modelis. Jame yra novatoriška sistema, kurioje galite patys iškirpti laiptelius iki norimo ilgio. Metalinių slankiklių dėka padalinti laipteliai išlieka stabilūs, o sąsaja nebematoma. Taigi laiptai meistriškai sujungia lankstumą, laikomąją galią ir dizainą.
Lankstus dizainas:
Dėl lanksčiai reguliuojamų laiptų Luna spiraliniai laiptai telpa į lubų angas, kurių ilgis yra nuo mažiausiai 101×57 iki 155×84 cm. Veleno vamzdis, juostos ant laiptų ir turėklų strypai pagaminti iš milteliniu būdu dengto plieno. Visoms metalinėms dalims ir plastikiniams turėklams galimos juodos, pilkos ir baltos spalvos. Laipteliai pagaminti iš buko medienos ir padengti aukštos kokybės laku.
Tvarus naudojimas:
Luna turėklai su glaudžiai išdėstytais vertikaliais strypais užtikrina maksimalų saugumą lipant laiptais. Turėklai, pagaminti iš aukštos kokybės PVC, taip pat užtikrina reikiamą sukibimą sustojant. Kartu su laipteliais, pagamintais iš europietiško medžio masyvo, Luna spiraliniai laiptai yra modelis, puikiai tinkantis saugiam ir ilgalaikiam naudojimui.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Juodos, pilkos arba baltos spalvos PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 žingsnių iki 305,5 cm, 14 žingsnių iki 329 cm, 15 žingsnių iki 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Našumo gylis | 150 – 230 mm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






