LUNA
- Paindlikult kohandatav spiraaltrepp, mille astmed on valmistatud massiivsest pöögipuust
- Trepi kohandamiseks laeava juurde lühendage lihtsalt samme ja
- Ühenda ja peida liides metallribaga
- Sobib lae luukidele mõõtmetega 101–155 x 57–84 cm
- Pulbervärvitud metallosad ja PVC-käsipuu on saadaval mustas, hallis või valges
- Maksimaalne põrandakõrgus: 352,5 cm
Bränd: Minka
Tarneaeg: 3–4 nädalat
Price range: 1.350,00 € through 1.750,00 €
Kirjeldus:
Luna spiraaltrepp on Minka eriti paindlik ja ruumisäästlik mudel. Sellel on uuenduslik süsteem, kus saad ise astmeid soovitud pikkuseni lõigata. Tänu metallliuguridele jäävad jagatud astmed stabiilseks ja liides pole enam nähtav. Seega ühendab trepp oskuslikult paindlikkuse, kandevõime ja disaini.
Paindlik disain:
Tänu paindlikult reguleeritavatele astmetele mahub Luna spiraaltrepp laeavadesse, mille kõrgus on vähemalt 101×57 kuni maksimaalselt 155×84 cm. Spindli toru, astmete ribad ja käsipuuvardad on valmistatud pulbervärvitud terasest. Kõikide metallosade ja plastist käsipuu jaoks on saadaval must, hall ja valge värvid. Trepid on valmistatud pöögipuust ja kaetud kvaliteetse lakiga.
Jätkusuutlik kasutamine:
Luna piire, mille vertikaalsed vardad on tihedalt paigutatud, tagab maksimaalse ohutuse treppidel ronimisel. Kvaliteetsest PVC-st käsipuu tagab ka vajaliku haarduvuse peatumisel. Koos Euroopa täispuidust astmetega on Luna spiraaltrepp ideaalne mudel ohutuks ja pikaajaliseks kasutamiseks.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Kinnitamine | Lagi |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Käsipuu | PVC must, hall või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 astet kuni 305,5 cm, 14 astet kuni 329 cm, 15 astet kuni 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Lae avamine | 1010-1550 x 570-840 mm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 19,0 – 23,5 cm |
| Esituse sügavus | 150 – 230 mm |
| Pöördenurk astme kohta | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |






