LUNA
- Elastīgi pielāgojamas spirālveida kāpnes ar pakāpieniem no dižskābarža masīvkoka
- Lai pielāgotu kāpnes griestu atverei, vienkārši saīsiniet pakāpienus un
- Apvienojiet un paslēpiet saskarni ar metāla sloksni
- Piemērots griestu lūkām no 101-155 x 57-84 cm
- Pulverkrāsotas metāla detaļas un PVC margas pieejamas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka
Piegādes laiks: 3-4 nedēļas
Price range: 1.350,00 € through 1.750,00 €
Apraksts:
Luna spirālveida kāpnes ir īpaši elastīgs un vietu taupošs Minka modelis. Tam ir inovatīva sistēma, kurā jūs varat pats sagriezt pakāpienus vēlamajā garumā. Pateicoties metāla slaidiem, sadalītie pakāpieni paliek stabili un saskarne vairs nav redzama. Tādējādi kāpnes prasmīgi apvieno elastību, nestspēju un dizainu.
Elastīgs dizains:
Pateicoties elastīgi regulējamiem pakāpieniem, Luna spirālveida kāpnes iederas griestu atverēs ar vismaz 101×57 līdz maksimāli 155×84 cm. Vārpstas caurule, pakāpienu sloksnes un margu stieņi ir izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Visām metāla detaļām un plastmasas margām ir pieejamas melnas, pelēkas un baltas krāsas. Pakāpieni ir izgatavoti no dižskābarža koka un pārklāti ar augstas kvalitātes laku.
Ilgtspējīga izmantošana:
Luna margas ar cieši izvietotiem vertikāliem stieņiem nodrošina maksimālu drošību, kāpjot pa kāpnēm. Margas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, nodrošina arī nepieciešamo saķeri apstājoties. Kombinācijā ar pakāpieniem, kas izgatavoti no Eiropas masīvkoka, Luna spirālveida kāpnes ir modelis, kas ir ideāli piemērots drošai un ilgstošai lietošanai.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC melnā, pelēkā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 soļi līdz 305,5 cm, 14 soļi līdz 329 cm, 15 soļi līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 150 – 230 mm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






