LUNA
- Flexibilně přizpůsobitelné točité schodiště se stupni z masivního bukového dřeva
- Chcete-li schodiště přizpůsobit stropnímu otvoru, jednoduše zkraťte schody a
- Sloučit a skrýt rozhraní kovovým pásem
- Vhodné pro stropní poklopy od 101-155 x 57-84 cm
- Práškově lakované kovové části a zábradlí z PVC jsou k dispozici v černé, šedé nebo bílé barvě
- Maximální výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Rozpětí cen: 1.350,00 € až 1.750,00 €
Popis:
Točité schodiště Luna je mimořádně flexibilní a prostorově úsporný model od společnosti Minka. Má inovativní systém, díky kterému si můžete schody sami zkrátit na požadovanou délku. Díky kovovým skluzavkám zůstávají dělené kroky stabilní a rozhraní již není vidět. Schodiště tak umně kombinuje flexibilitu, nosnost a design.
Flexibilní design:
Díky flexibilně nastavitelným schodům se točité schodiště Luna vejde do stropních otvorů s minimální hloubkou 101×57 až maximální 155×84 cm. Trubka vřetena, lišty na schůdcích a tyče zábradlí jsou vyrobeny z oceli s práškovým nástřikem. Pro všechny kovové části a plastové zábradlí jsou k dispozici barvy černá, šedá a bílá. Schůdky jsou vyrobeny z bukového dřeva a pokryty kvalitním lakem.
Udržitelné používání:
Zábradlí Luny s těsně rozmístěnými svislými tyčemi nabízí maximální bezpečnost při výstupu do schodů. Madlo vyrobené z vysoce kvalitního PVC také poskytuje potřebnou přilnavost při zastavení. V kombinaci se stupni z evropského masivního dřeva je točité schodiště Luna modelem, který je ideální pro bezpečné a dlouhodobé používání.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Opevnění | Strop |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | PVC v černé, šedé nebo bílé barvě |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Durchmesser | 93-147 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 schodů až do 305,5 cm, 14 schodů do 329 cm, 15 schodů až do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Stropní otvor | 1010-1550 x 570-840 mm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19,0 – 23,5 cm |
| Hloubka výkonu | 150 – 230 mm |
| Úhel natočení na stupeň | 20° |
| Freie Durchgangsbreite | 41 – 68 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |






