FUSION
Atribuudid:
- Unikaalsed astmed puidu ja metalli kombinatsiooniga
- Astmeid saab paigaldada kas metallpoolelt allapoole või ülespoole
- Lai valik puiduvariante: pöök, tamm, pähkel ja valge
- Metallosad on pulbervärvitud musta, halli või valgega
- Käsipuud roostevabast terasest alumiste akordidega ja meeldivast PVC-st käsipuudega
- Saadaval kolmes läbimõõdus: 120, 140 ja 160 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 2951 mm
Põranda kõrgus: kuni 295 cm standardis, kõrguse pikendused kuni 340,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2–3 nädalat
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
Kirjeldus:
Fusion on spiraaltrepp, millel on väga erilised astmed: need on pool täispuidust ja pool pulbervärvitud terasest. Treppe saab paigaldada nii metallpoolse kui ka puidust poolega. Sõltuvalt sellest, millist pinda eelistad oma kodu jaoks, on sul Fusion spiraaltrepi puhul individuaalsed disainivalikud.
Paindlik disain:
Valik on paindlik mitte ainult paigalduse osas, vaid ka värvi osas. Fusion on saadaval nelja erineva puiduvariandi ja kolme erineva metallivärviga. Nii saad kokku panna oma lemmikvärvikombinatsiooni pöögi, tamme, pähkli ja valge ning musta, halli ja valge vahel.
Aga Fusioni spiraaltrepi saab ka isikupärastada suuruse järgi. Siin saab valida läbimõõtude vahel 120, 140 ja 160 cm.
Jätkusuutlik kasutamine:
Täispuidust astmed koos terasest kinnitustega loovad äärmiselt tugeva mustripinna. Tänu materjalide lakkimisele või pulbervärvile ei pea sa Fusioni spiraaltrepiga kriimustuste pärast muretsema. Roostevabast terasest alumiste akordidega piire ja kvaliteetsest plastikust käsipuu tagavad mugava haarde ja vajaliku ohutuse trepist tõusmisel.
| Kaal | 160 kg |
|---|---|
| Rakendusulatus | Interjöör |
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Pöök, Pöök – pähkel, Pöök – valge, Tamm |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | PVC hall, must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet + platvorm kuni 295 cm, 13 astet + platvorm kuni 318 cm, 14 astet + platvorm kuni 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Lae avamine | 125 x 125 cm, 145 x 140 cm, 165 x 160 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 18,2 – 22,7 cm |
| Esituse sügavus | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Pöördenurk astme kohta | 29°, 25°, 22° |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4,0 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |






