FUSION
Eigenschappen:
- Unieke treden met een combinatie van hout en metaal
- Treden kunnen worden gemonteerd met de metalen zijde naar beneden of omhoog
- Een breed scala aan houtvarianten: beuk, eikenhout, walnoot en wit
- Metalen onderdelen poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Leuningen met roestvrijstalen onderste koorden en relingen gemaakt van prettige PVC
- Verkrijgbaar in drie diameters: 120, 140 en 160 cm
- Maximale vloerhoogte: 2951 mm
Vloerhoogte: tot 295 cm standaard, met hoogteverhogingen tot 340,5 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 2.600,00 € tot 3.800,00 €
Beschrijving:
De Fusion is een wenteltrap met zeer bijzondere treden: ze zijn gemaakt van half massief hout en half van poedergecoat staal. De treden kunnen worden gemonteerd met de metalen zijde of met de houten zijde omhoog. Afhankelijk van het oppervlak dat je voor je huis prefereert, heb je individuele ontwerpopties met de Fusion wenteltrap.
Flexibel ontwerp:
Er is een flexibele keuze, niet alleen qua installatie, maar ook qua kleur. De Fusion is verkrijgbaar met vier verschillende houtvarianten en drie verschillende metalen kleuren. Dus je kunt je favoriete kleurcombinatie samenstellen van beuk, eikenhout, walnoot en wit, evenals zwart, grijs en wit.
Maar je kunt de Fusion wenteltrap ook personaliseren qua grootte. Hier kun je kiezen uit diameters van 120, 140 en 160 cm.
Duurzaam gebruik:
De massieve houten treden, samen met de stalen bevestigingen, zorgen voor een uiterst robuust profieloppervlak. Dankzij de lak of poedercoating van de materialen hoef je je geen zorgen te maken over krassen bij de Fusion wenteltrap. De leuning met roestvrijstalen onderste koorden en de handleuning van hoogwaardig plastic zorgen voor een comfortabele grip en de noodzakelijke veiligheid bij het beklimmen van trappen.
| Gewicht | 160 kg |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Interieur |
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot, Beuk – Wit, Eik |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Lagere akkoorden | Roestvrij Staal |
| Leuning | PVC-grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 295 cm, 13 treden + platform tot 318 cm, 14 treden + platform tot 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Plafondopening | 125 x 125 cm, 145 x 140 cm, 165 x 160 cm |
| Hellingshoogte per stap | 18,2 – 22,7 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotatiehoek per trap | 29°, 25°, 22° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4,0 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |






