VENEZIA
Właściwości:
- Połączenie elementów drewnianych i metalowych tworzy elegancki i dynamiczny wygląd
- Szczególnie duża liczba drewna i wariantów kolorystycznych jest możliwa
- Lakierowane drewno w buku, orzechu włoskim, białym i dębowym
- Metalowe części pokryte powłoką proszkową w kolorze czarnym, szarym lub białym
- Wysokiej jakości poręcz wykonana z lakierowanego drewna
- Trzy średnice: 120, 140 i 160 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.600,00 € do 2.800,00 €
Opis:
Wysokiej jakości drewno połączone z dynamicznymi metalowymi elementami – to właśnie sprawia, że spiralne schody Venezia wyglądają nie do pomylenia. Zakrzywione dolne struny ze stali nierdzewnej elegancko unoszą się ku górze i sprawiają, że Venezia jest wizualnym punktem w Twoim domu. W szczególności liczne drewniane warianty gwarantują, że spiralne schody Venezia mogą być dostosowane do każdego pomieszczenia.
Elastyczny projekt:
Spiralne schody Venezia oferują szczególnie szeroki wybór gatunków drewna. Jeśli chodzi o schody i poręcz, możesz wybrać między bukiem, orzechem, dębem i bielą, aby znaleźć idealne dopasowanie do swojego stylu wnętrza. Metalowe części są malowane proszkowo na czarno, szare lub białe, w zależności od preferencji. Pod względem rozmiarów Venezia oferuje również szeroki wachlarz możliwości o średnicach 120, 140 lub 160 cm.
Zrównoważone wykorzystanie:
Metalowe części Venezii są wykończone wysokiej jakości powłoką proszkową. Wraz ze stalowymi dolnymi strunami i lakierowanymi drewnianymi stopieniami, efekt jest wysokiej jakości i odporności na uszkodzenia. Dzięki spiralnym schodom Venezia z Minki, Ty i Twoja rodzina będziecie mieli bezpiecznego towarzysza na początku życia.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Material Stufen | Buk, Buk – Biały, Buk – orzech włoski, Dąb |
| Rura wrzeciona | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | Buk, dąb, buk z barwą na orzechu włoskim lub biały buk |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stopni + platforma do 305,5 cm, 13 stopni + platforma do 329 cm, 14 stopni + platforma do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Głębokość wydajności | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Szerokość peronu | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_VeneziaKonfiguracja Venezia 120 cm
Wideo asemblacyjne
Realizacje
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia
- Realisation Venezia Weiß
- Realisation Venezia Weiß
- Realisation Venezia Weiß
- Realisation Venezia Weiß






























