SUONO SMART
Vlastnosti:
- Zvláště místo šetřící točité schodiště
- Lze ji instalovat do stropních otvorů pro schody do podkroví
- Možnosti velikosti: 120×68 cm nebo 140×78 cm
- Schody z bukového dřeva a kovových částí práškově lakovaných černou, šedou nebo bílou barvou
- Pevná konstrukce a zábradlí z PVC zajišťují bezpečný výstup a sestup
- Maximální výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 800,00 € až 1.300,00 €
Popis:
Suono Smart je jedním z nejmenších točitých schodišť v Mince. Velkou výhodou tohoto schodiště je, že jej lze instalovat i do stropních otvorů pro půdní schody. Díky tomu je ideální pro ty, kteří hledají obzvláště prostorově úsporné řešení, jak se dostat do dalšího patra. Speciálně pro přestavbu podkroví je Suono Smart s robustním zábradlím z PVC ideální volbou.
Flexibilní design:
Suono Smart je k dispozici v průměru 120 nebo 140 cm. V závislosti na velikosti se perfektně vejde do stropního otvoru o velikosti 120×68 cm nebo 140×78 cm. U kovových částí kočárku Suono Smart si můžete vybrat mezi práškovým lakováním v černé, šedé nebo bílé barvě. Schůdky z bukového dřeva poskytují přirozený vzhled a zábradlí z nekonečného PVC pohodlně padne do ruky.
Udržitelné používání:
Suono Smart je ideální jako alternativa k půdním schodům. Navzdory své úzké konstrukci umožňuje bezpečný výstup a sestup díky stabilní vřetenové trubce a rovnému zábradlí z PVC. Dřevo schodů pochází z Evropy – díly modelu Suono Smart proto necestovaly přes půl světa a vyznačují se dobrou bilancí CO2.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | PVC v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů do 305,5 cm, 13 schodů až do 329 cm, 14 schodů až do 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 190-235 mm |
| Hloubka výkonu | 9,6–15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |




















