SUONO SMART
Vlastnosti:
- Najmä úsporné točité schodisko
- Dá sa inštalovať do stropných otvorov pre podkrovné schody
- Možnosti veľkosti: 120×68 cm alebo 140×78 cm
- Schody vyrobené z bukového dreva a kovových častí práškovo lakovaných v čiernej, sivej alebo bielej farbe
- Pevná konštrukcia a zábradlie z PVC zabezpečujú bezpečný výstup a zostup
- Maximálna výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 800,00 € through 1.300,00 €
Popis:
Suono Smart je jedno z najmenších točitých schodísk Minka. Veľkou výhodou tohto schodiska je, že ho možno inštalovať aj do stropných otvorov pre podkrovné schody. Vďaka tomu je ideálny pre tých, ktorí hľadajú mimoriadne priestorovo úsporné riešenie, ako sa dostať na ďalšie poschodie. Špeciálne pre prestavbu podkrovia je ideálnou voľbou Suono Smart s robustným zábradlím z PVC.
Flexibilný dizajn:
Suono Smart je k dispozícii v priemere 120 alebo 140 cm. V závislosti od veľkosti sa perfektne hodí do stropného otvoru 120×68 cm alebo 140×78 cm. Pre kovové časti Suono Smart si môžete vybrať medzi práškovým lakovaním v čiernej, sivej alebo bielej farbe. Schody z bukového dreva poskytujú prirodzený vzhľad a zábradlie z kontinuálneho PVC pohodlne padne do ruky.
Udržateľné používanie:
Suono Smart je ideálny ako alternatíva k podkrovným schodom. Napriek svojej úzkej konštrukcii umožňuje bezpečný výstup a zostup vďaka stabilnej rúrke vretena a rovnému zábradliu z PVC. Drevo schodov pochádza z Európy – časti Suono Smart preto neprešli pol sveta a vyznačujú sa dobrou bilanciou CO2.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Vľavo a vpravo stočené |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Rúrka vretena | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Zábradlie | PVC v sivej, čiernej alebo bielej farbe |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov až do 305,5 cm, 13 schodov až do 329 cm, 14 schodov do 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Výška sklonu na krok | 190-235 mm |
| Hĺbka výkonu | 9,6-15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Priemer tyče zábradlia | 2,2 cm |
| Výška zábradlia | 90 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |




















