SUONO SMART
Atribuudid:
- Eriti ruumisäästlik spiraaltrepp
- Saab paigaldada laeavadesse pööningutreppide jaoks
- Suurusevalikud: 120×68 cm või 140×78 cm
- Trepid on valmistatud pöögipuust ja metallosad, mis on pulbervärvitud musta, halli või valgega
- Tugev konstruktsioon ja PVC-st käsipuu tagavad ohutu tõusu ja laskumise
- Maksimaalne põrandakõrgus: 352,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2–3 nädalat
Price range: 800,00 € through 1.300,00 €
Kirjeldus:
Suono Smart on üks Minka väikseimaid spiraaltreppe. Selle trepi suurim eelis on see, et seda saab paigaldada ka pööningutreppide laeavadesse. See teeb selle ideaalseks neile, kes otsivad eriti ruumisäästlikku lahendust järgmisele korrusele jõudmiseks. Eriti pööningu ümberkujundamiseks on Suono Smart oma tugeva PVC käsipuuga ideaalne valik.
Paindlik disain:
Suono Smart on saadaval läbimõõduga 120 või 140 cm. Sõltuvalt suurusest mahub see ideaalselt laeavasse, mille laius on 120×68 cm ehk 140×78 cm. Suono Smarti metallosade jaoks saab valida must, halli või valge pulbervärvi vahel. Pöögipuust astmed annavad loomuliku välimuse ning pidev PVC-st käsipuu asub mugavalt käes.
Jätkusuutlik kasutamine:
Suono Smart sobib ideaalselt alternatiiviks pööningutreppidele. Vaatamata kitsale konstruktsioonile võimaldab see ohutut tõusu ja laskumist tänu stabiilsele spindlitorule ja sirgele PVC-st käsipuule. Treppide puit pärineb Euroopast – seetõttu pole Suono Smarti osad pool maailma läbinud ja neid iseloomustab hea CO2 tasakaal.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Pöök |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Käsipuu | PVC hall, must või valge |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet kuni 305,5 cm, 13 astet kuni 329 cm, 14 astet kuni 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 190–235 mm |
| Esituse sügavus | 9,6–15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Spindli läbimõõt | 10,8 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 90 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |




















