Σχάρα ASTA
Χαρακτηριστικά:
- Αριθμός σκαλοπατιών για ύψη έως 400 cm
- Χρώμα της χαλύβδινης κατασκευής: γαλβανισμένο ή 9 χρώματα RAL
- Σχεδιασμός κιγκλιδώματος: επιλογή 5 μοντέλων
- Παραλλαγές πλατφόρμας για διαφορετικές καταστάσεις εγκατάστασης
- Κάμψη 90° για ορθογώνιες σκάλες
Μάρκα: TLC (Σουηδία / Πολωνία)
Χρόνος παράδοσης: 3-4 εβδομάδες
Price range: 230,00 € through 3.600,00 €
Οι ανοιχτές αρθρωτές χαλύβδινες σκάλες προσφέρουν μια ευέλικτη, ανθεκτική και αισθητική λύση για εσωτερική και εξωτερική χρήση. Η κατασκευή βασίζεται σε στιβαρές πλευρικές χαλύβδινες μονάδες που βιδώνονται μεταξύ τους για να σχηματίσουν μια ιδιαίτερα σταθερή διπλή δομή. Χάρη στα γαλβανισμένα δικτυωτά σκαλοπάτια , οι σκάλες είναι ανθεκτικές στις καιρικές συνθήκες, αντιολισθητικές και ιδανικές για εντατική χρήση.
Ιδανικό ως εξωτερική σκάλα, βιομηχανική σκάλα ή σκάλα πρόσβασης – ανθεκτική, ασφαλής και ατομικά προσαρμόσιμη.
| Πεδίο εφαρμογής | Έξω, Μέσα |
|---|---|
| Στερέωση | Οροφή |
| Εκτέλεση | Ευθεία |
| Material Stufen | Σχάρα |
| Ράβδοι κιγκλιδώματος | Χάλυβας |
| Κουπαστή | Χάλυβας |
| Farbe Konstruktion | Ανοιχτό γκρι, Ανοιχτό γκρι RAL 7047, άσπρο, Γαλβανισμένος, Γκρί, καφέ, Κόκκινο, Μαύρο, Μπλε, Πράσινο |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 400 cm |
| Treppengeländer | Μοντέλο #1 χωρίς γέμιση, Μοντέλο #2 με γέμιση, Μοντέλο #3 Σχοινί Ø 4 mm, Μοντέλο #4 Σωλήνας Ø 12 mm, Μοντέλο #5 Post (συμβατό με την ασφάλεια σύμφωνα με το πρότυπο) με μεταλλική κουπαστή |
| Ύψος κλίσης ανά βήμα | 17 – 20 εκ. |
| Βηματικές μετρήσεις | 89,8 ×26,0 εκ. |
| Freie Durchgangsbreite | 89,8 cm |
| Stufenbreite | 96,2 cm |
| Βάθος βήματος | 28 εκ. |
| Βάθος απόδοσης | 24,1 – 24,9 cm (ανάλογα με το καθορισμένο ύψος βήματος) |
| Ικανότητα φόρτωσης | 125 κιλά ανά βήμα |
Μοντέλα Κιγκλιδωμάτων

Τεχνική τεκμηρίωση
Πραγματοποιήσεις















