ASTA võre
Omadused:
- Treppide arv kuni 400 cm kõrgustel
- Teraskonstruktsiooni värv: tsingitud või 9 RAL värvi
- Piirde disain: valik viie mudeli vahel
- Platvormivariandid erinevateks paigaldusolukordadeks
- 90° painutus täisnurksete treppide jaoks
Bränd: TLC (Rootsi / Poola)
Tarneaeg: 3–4 nädalat
Price range: 230,00 € through 3.600,00 €
Avatud moodulterasest trepid pakuvad paindlikku, vastupidavat ja esteetilist lahendust nii sise- kui välitingimustes. Konstruktsioon põhineb tugevatel külgterasest moodulitel, mis kruvitakse kokku, et moodustada eriti stabiilne topeltkonstruktsioon. Tänu tsingitud võreastmetele on trepid ilmastikukindlad, libisemiskindlad ja ideaalsed intensiivseks kasutamiseks.
Ideaalne välitrepiks, tööstustrepiks või ligipääsutrepiks – vastupidav, ohutu ja individuaalselt kohandatav.
| Rakendusulatus | Väljas, sees |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Otse |
| Material Stufen | Võre |
| Piirdevardad | Teras |
| Käsipuu | Teras |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Hele hall RAL 7047, Helehall, Pruun, Punane, Roheline, Sinine, Tsingitud, Valge |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 400 cm |
| Treppengeländer | Mudel #1 ilma täitmiseta, Mudel #2 täidisega, Mudel #3 köis Ø 4 mm, Mudel #4 toru Ø 12 mm, Mudel #5 post (ohutusnõuetele vastav vastavalt standardile) metallist käsipuuga |
| Kalde kõrgus astme kohta | 17 – 20 cm |
| Astmemõõtmised | 89,8 ×26,0 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 89,8 cm |
| Stufenbreite | 96,2 cm |
| Astmesügavus | 28 cm |
| Esituse sügavus | 24,1 – 24,9 cm (sõltuvalt astme kõrgusest) |
| Kandevõime | 125 kg sammu kohta |
Piirdemudelid

Tehniline dokumentatsioon
Mõistmised















