SUONO SMART
Svojstava:
- Posebno štedljivo spiralno stubište
- Može se ugraditi u stropne otvore za stepenice u potkrovlju
- Opcije veličine: 120×68 cm ili 140×78 cm
- Stepenice od bukovog drva i metalnih dijelova premazanih crnom, sivom ili bijelom bojom
- Čvrsta konstrukcija i rukohvat od PVC-a osiguravaju siguran uspon i silazak
- Maksimalna visina poda: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme dostave: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 800,00 € do 1.300,00 €
Opis:
Suono Smart je jedno od najmanjih spiralnih stubišta u Minki. Velika prednost ovog stubišta je što se može ugraditi i u stropne otvore za stepenice na tavanu. To ga čini savršenim za one koji traže posebno štedljivo rješenje za prelazak na sljedeći kat. Posebno za prenamjenu potkrovlja, Suono Smart sa svojom čvrstom PVC rukohvatom idealan je izbor.
Fleksibilan dizajn:
Suono Smart dostupan je u promjeru od 120 ili 140 cm. Ovisno o veličini, savršeno se uklapa u otvor na stropu od 120×68 cm ili 140×78 cm. Za metalne dijelove Suono Smart možete birati između praškastog premaza u crnoj, sivoj ili bijeloj boji. Stepenice od bukovog drveta daju prirodan izgled, a rukohvat od kontinuiranog PVC-a udobno leži u ruci.
Održiva upotreba:
Suono Smart je savršen kao alternativa stepenicama za potkrovlje. Unatoč uskom dizajnu, omogućuje siguran uspon i silazak zahvaljujući stabilnoj cijevi vretena i ravnoj rukohvati od PVC-a. Drvo stepenica dolazi iz Europe – dijelovi Suono Smart stoga nisu putovali pola svijeta i karakterizirani su dobrim CO2 bilansom.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Bukva |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Cijev vretena | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | PVC u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica do 305,5 cm, 13 stepenica do 329 cm, 14 stepenica do 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 190-235 mm |
| Dubina izvedbe | 9,6-15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Snaga koraka | 3,5 cm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 90 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |




















